Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbizható a kiltix nyakörv...

Megbizható a kiltix nyakörv kullancs ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos kullancs volt a kutyámban és babesios lett.A dokinál ma keztük el a ellenkezelést remélhetőlek kigyogyul.Nemszeretném ha ez mégegyszer előfordulna ezért gondoltam veszek egy ilyen nyakörvet mert sokat halottam róla?Szerintetek jó vagy tudtok jobbat?
2008. okt. 9. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Van amelyik kutyánál használ van akinél nem .De jobb megoldásról nem halottam max talán ha valami olyan ruhát(kutya ruhát)raksz rá ami megvédi de ijen ruha ritkán van :) ezer bocs ha nem segítettem :(
2008. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha rám hallgatsz csepegtetőt veszel (most nem jut eszembe a tudományos neve), de ezt az előző kérdésedben leírtam. Sajnos a nyakörvek nem nagyon hatnak... de te tudod.
2008. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Bizony ám, amit előttem írtak szerintem az a megoldás a problémádra! Frontline a neve, a tarkóra kell csepegtetni, de innen mindent megtudsz: [link] Nem olcsó sajnos, de nem kell sűrűn használni. Jobbulást a kutyusnak!:)
2008. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is a Frontlinet ajánlom! Én cicára használom és nagyon jó!
2008. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
...bocsi még annyi, hogy a Frontline Combo ami hatásosabb kullancs ellen. Elvileg a sima is, de a Combo direkt kullancsra is.
2008. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A második vagyok.

Mi is Frontline Combot használunk és elhiheted, maximálisan bevált. Havonta kell venni, valóban nem olcsó, de biztos a védelem. Csak fel kell írni, hogy mikor csepegtetted a nyakába utoljára, mert mi legutóbb egy hetet késtünk és bizony szép számmal voltak kullancsok a kutyákban. Viszont, ha be vannak csepegtetve egy sincs bennük. A nyakörv bajos, ráadásul nem ér olyan sokat.

2008. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Sziasztok!! Nekünk ma reggel kellett kihívni az állatorvost a 4 hónapos kiskutyánkhoz. Eddig maximálisan megbíztam a frontline-ban, mivel ezt használtuk, bolhák ellen minden oké is volt, de most az orvos kiábrándított belőle. Bolhák ellen igen, megfelelő, kullancsok ellen nem ér jóformán semmit (mint ahogy azt mi is tapasztaltuk), még a hónaponkénti frontline-ozást sem ajánlja. Ő három nyakörv fajtát emlegetett, ebből az egyik a Kiltix volt, az hatásos, bár tapasztalatot csak az egyik rokonom tudna mondani. Se kullancs, se bolha problémájuk nem volt a kutyusukkal, mióta ezt viseli. Bár ők 4 hónapra veszik, nem a reklámozott 7 hónapra. Lehet most inkább ezt próbáljuk ki a frontline helyett...
2008. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk tökéletesen bevált a kiltix nyakörv!Jártunk erdő mellett,vad réten,kertben,szóval mindenhol,és eddig még egy rondaságot sem találtam a kutyusban! 7hónapig jó!Télen is kell használni! Szaga csak pár napig van,azóta semmi.Az ára is elviselhető.
2008. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi!Sok jót hallotam már róla úgyhogy ma vettünk egyet
2008. okt. 11. 20:38
 10/13 anonim válasza:
100%
Nekem az előző kutyám kullancs miatt pusztult el, úgyhogy én is már szinte fanatikusan kutattam a megfelelő ellenszer után. Mi is használtuk a frontline-t és biztos segített, de egy-egy erdei kalandozás után mindig találtunk benne 3at, 4et... :/ Több helyről is ajánlották a kiltix-et ezért kipróbáltuk. És örömmel jelentem h azóta 1/2 éve egy darab sem volt benne!!!
2008. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!