Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok Fertőd környéké...

Hol találhatok Fertőd környékén, vagy Sopronban fajtiszta puli kölyköt?

Figyelt kérdés

-Fertőd környékén, vagy Sopronban

-Fajtiszta puli

-Kölyök

-Lány

-Lehetőleg ne legyen törzskönyvezett!


2010. máj. 6. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Szaporítónál. De ott az orvosi számlák bőven meghaladják majd a törzskönyv árát.

és fajtAtiszta!

2010. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó kutya többe kerül! [link]

Ha veszel szaporítónál kölyköt, annak a többszörösét fogod rákölteni a betegségeire... Hozz menhelyről egy keverék kiskutyust vagy egy fajtAtiszta pulit. Tessék ők nem törzskönyvesek és ingyen gazdit keresnek: [link]

2010. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

- Egy tenyésztőtől származó kutyáért bárhova elmész, ha annyira szeretnéd!

- Nem fajtiszta, hanem fajtAtiszta.

- Miért kölyök?

- És miért pont lány? Később majd jó lesz szaporítgatni? Felejtsd is el!

- Mi az, hogy ne legyen törzskönyvezett? A kutya árát nem a törzskönyv tolja meg! Egy törzskönyv 5ezer ft körül mozog! Vehetsz, te szaporítótól egy ideggyenge, beteg kutyát olcsón, akivel utána járhatsz a dokihoz sok-sok forintot otthagyva! Meg persze rontva a fajtát és növelni a beteg kutyák számát stb.!!!


Akinek nincs pénze törzskönyvezett kutyára az ne vegyen! Spórold össze a pénzt és aztán vegyél fajtatiszta kutyust! Ott a menhely stb! Puli is van egy csomó, csak keresni kell..

2010. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom az állatmenhelyeket, vagy adj fel hirdetést!

"találhatok", gondolom ajándékba szeretnél egyet!

Na akkor fajtatisztát ne nagyon remélj!

A kutyatartás pénzbe kerül, és nem az a drága ha veszel egyet, hanem ha élete végéig gondosan tartod, és az legalább 10-15 év!

2010. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem törzskönyvezett, akkor az automatikusan nem is fajtatiszta. Ettől még persze fajtiszta, és a kérdező végülis azt akart. :)
2010. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem ingyen szeretnék! Amúgy előző kutyám se volt törzskönyvezett, még is fajTAtiszta puli volt!Sorry! A kérdést is egy kicsit elrontottam. Ja, meg mielőtt még mondanátok, googleztam már eleget, most is ott is keresek.Erre felé nem igen találok, már 4 helyen megnéztem, nem találtam sehol.
2010. máj. 7. 07:56
 7/10 A kérdező kommentje:

és nem azért szeretnék lányt mert, hogy később jó lesz szaporítgatni, hanem mert előző kutyánk, Szuszi is az volt.Nagyon szeretttük, aztán egy kullancs miatt elpusztult, leállt a kis veséje.Pedig volt nyakörve is, és volt valamilyen sprayja is ellene. Azóta gyászolunk.Mondta az anya, hogy nézzek körül a neten, hogy hol születtek kiskutyák. Már a nevük is meg van:

Bodza, és Dorka.

2010. máj. 7. 08:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos, hogy potolni akarjatok a szeretett kis baratotokat. De kerlek, lasd be, hogy mielott az ember kutyat szeretne, illik utana olvasni annak, hogy hogyan kell felelosen kutyat venni. Az sajnos a mai vilagban nem eleg, hogy szeretnel kutyat, vannak szabalyok, amik azert lettek meghozva, hogy a kutyak jogait vedjek, hogy a kutyaknak jobb sors jusson.

Ugy olvasom, hogy meg gyerek vagy, mert anyudekkal elsz. Amikor en gyerek voltam, en sem tudtam arrol, hogy egyes kutyak mennyire szenvednek es hogy ezt mi okozza. Csak kesobb tudtam meg, hogy a felelotlen kutyavasarlas tehet errol. Nekem sem volt fontos a torzskonyv, de aztan megtudtam, hogy miert fontos es most, hogy mar felnottem, vegul szazezren felul fizettem az imadott kutyamert es 450km-t utaztam. Termeszetesen torzskonyvet is kaptam es meg sok minden mast!

Szerintem olvasgass meg egy kicsit, hogy miert kell torzskonyves kutyat venni. Amig nem latod be, hogy ez az egyetlen helyes dontes, addig sajnos nem helyes az, hogy kutyat vesztek.

A masik lehetoseg, hogy nezzetek szet menhelyeken, mert ott is vannak ilyen kutyak es raadasul ingyen es megmentitek az eletet, amiert nagyon halas lesz elete vegeig, imadni fog titeket!

2010. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Kösz

Nyáron leszek 12.

Végre valaki, aki nem kiabál le.

2010. máj. 7. 13:53
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A menhelyeken és a sintértelepeken rengeteg puli van!

Pl. [link] (országos kereső)

De meg lehet nézni a soproni és környékbeli menhelyeket, sintértelepeket is.

Nemesebb és szebb dolog ilyen helyről örökbe fogadni, menteni, mint egy szaporítótól, fajtatisztának mondott pulit vásárolni, és ezzel támogatni a mocsok munkájukat.

2010. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!