Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen házörzőt vegyek? Eddig...

Milyen házörzőt vegyek? Eddig kuvaszaim voltak.

Figyelt kérdés
910 négyzetméteres kert-udvarba milyen házörzőt vegyek? Eddig 2 kuvaszom volt, viszont most szeretnék valami nagyobb kutyust. A farkasölőt néztem, de nem sokkal nagyobb egészségtelenül elhízlalni pedig nem szeretném. Mit ajánlott?
2017. jan. 30. 21:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

KAU is kiváló.

És sok van mo-n. Lehet keresgélni.

2017. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%

itt városiak válaszolgatnak, fingjuk nincs a falusi életről... logika... minden értékét a házban tartja az ember... persze én is a konyhában tartom az ekét, a kaszámat meg a fürdőszobában...

7# te meg ne magadból indulj ki... te lehet, hogy húzod a lóbőrt, mi hajnal már dolgozunk. csak nekünk nem azt jelenti a "munka" mint neked.

2017. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%

A betoresek nagyresze, mondjuk 90%, nem egy megszervezett profi rablas, csak egy adando alkalom kihasznalasa, vagy egy csoro ehenkorasz probalkozasa, akinek ha volna penze nem kutyamerget venne hanem etelt. Ahol van 1 jo kiallasu kutya, ott mar eleve minimalizalodik ennek eselye.

A kerdes masik felehez, kuvasznal nagyobb hazorzot, persze vannak, de ha jo helyrol veszel kuvaszt (mondjuk tenyesztotol), akkor a kuvasz kanok is elerik a 75-78 cm. Persze ha szereted a kuvaszt. De ha 2 volt mar, nem hiszem hogy ne szeretned.

2017. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

12-13 -al egyetértek. Ha valamelyik fórumon a házőrzőkről esik szó, tuti jön valaki, aki előadja magát, hogy ez mennyire elavult az ultramodern világunkban.

Ezzel az a gáz, hogy:

-Unalmas már ez a szöveg

-Soha nem ez a kérdés

-Nem igaz

Aki ilyeneket írkál annak saját háza, de még saját kutyája sem volt az életben.

2017. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%

"Aha, akkor gondolom te az olajos szerszámaidat, bicajt, kocsit, fűnyírót is bent tartod. Jó nagy házad lehet... "


Nem a házban tartom, hanem JÓL ZÁRHATÓ garázsban/fészerben, legalább 2 kulcsos zárral. Nem egy rozsdás lánc + lakat kombóval. Aki azt feltöri, annak kezet csókolok, de az biztosan nem is besurranó tolvaj.


Egy ál-kamera meg ugyan úgy visszatartja, mint egy kutya, csak mint írtam, az egyik egy élőlény, városban és faluban is.


A patkányméreg, vagy fagyálló nem egy nagy költség, de a kutyával seperc alatt végez. Akinek erre nincs pénze, az két kulcsos zárat sem fog tudni feltörni.


De aki akkora nagy falusi, az miért is internetezik?

2017. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy nekem a foglalkozásom a paraszt, neked meg a lényed...
2017. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
megszólalt a 12éves megmondóember... aki falusi az ne is internetezzen... pfff...
2017. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

15-ös: neked nem jött át a lényeg úgy látom. Vagy álkameragyártó cégnek dolgozol?

Nem a garázs a lényeg, az csak 1 példa. A lényeg, hogy hatástalanítani bármit lehet de sok szituáció van amelyben a kutya is sokat segíthet a vagyon és testiépség megőrzésében. Ha felveszek 1 símaszkot megsütheted az álkamerádat de még egy igazit is hacsak nem ülsz egész nap a képernyője előtt. És ha a védendő épületen belül van a kutya? Hogy mérgezed meg? És ha odabenn találkozol a betörővel hálóingben meg papucsban? Lecsavarozod az álkamerádat és fejbevágod. Ez a megfejtés? Ha bent szembetalálod maga a kutyával megnézném hogy hatástalanítod az alatt a 2 másodperc alatt amíg neked ront.

2017. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hmm, jó is lenne 12 éves lennék. Szerintem gondolkodjon el azon, hogy miért tartasz ott, ahol.

Ezért tart itt is az ország.

2017. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#13 -as vagyok: Nalam nagy az udvar. ezen belul garazs(nyitott), fasszin, vetemenyes, nyulpajta, stb ... most minden este nem ugy megyek be a hazba, hogy minden belakatolok. Megtortenik h kintmarad ilyen, olyan, hol egy bringa, hol a funyiro, aso, kapa, meg a tuzifat sem tudom bezarni. A nyulakhoz meg hiaba teszek alkamerat, a roka nem ismeri, a nyulakot biztosan elszoktette volna eddig.
2017. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!