Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Susa milyen táp, aki ert...

Susa milyen táp, aki ert hozza tudna velemenyt mondani rola?

Figyelt kérdés

Anno egy allateledelesnel vettem azota nem is hallottam rola, rakerestem. Minimal design keves osszetevo de az elso hus. Viszont semmi plusz pucc nincs bennuk. Pl novenyek, gyumolcsok stb. Az ara nagyon jo.


Mi a velemenyetek?



2017. febr. 1. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Összetevők:

Baromfihúsliszt, kukorica, árpa, búzaliszt, búza, állatzsír, húsliszt, búzakorpadara, húshidrolizátum, halliszt, sárgarépadara, borsó, élesztő, nátriumklorid, zöldkagylóliszt, káliumklorid, cikóriapor. - See more at: [link]


Tele van gabonával, rossz minőségű táp.

2017. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Osszehasonlitva egy atlagos igenybevetelu kutya szamara ajanlott napi szuksegletekkel: minden osszetevonel tartalmazza a minimalisan ajanlott mennyisegeket (nehany osszetevonel ennel picivel tobbet).


Az osszetevoknel nem irja le, hogy pl milyen %-os aranyban tartalmaz huslisztet, gabonakat. Ez egy eleg nagy negativum. Nivosabb tapoknal ezt fel szoktak tuntetni.


Ha ossze kellene hasonlitani mondjuk egy Chappi-vel ( ami az egyik leggyengebb tap), akkor ez annal valamivel jobb, de nem eri el egy kozepkategorias tap szintjet.


Az ara pedig valoszinuleg azert kedvezo, mert gyenge minosegu alapanyagokbol keszitik a tapot.

2017. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is lehet kapni a szusza és szepi tápot. Hiába adják a 30 kgot 6000ért, egyszer vettünk próbából.


Az egyik, hogy olyan erős szaga volt, ami miatt duplán kellett zacskózni, illetve adtam több ismerősnek, hogy fogyjon. Az egyik kutya spriccelve fosott, a másik kutya nem ette meg, a többi pedig csak a régebbi táppal bekeverve. Azóta az eukanubával etetek, le a kalappal.

2017. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Wow... ez eleg durva. Akkor kihagyom 🙂
2017. febr. 1. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!