Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd beállított egy...

A szomszéd beállított egy kosár kutyával, hogy az én kutyám az apa és ő nem tudja etetni?

Figyelt kérdés

Azt mondja 6,5 hetesek és már kevés nekik a tej, de ő nem vesz nekik tápot.

Tejbe áztatott kenyeret adott nekik de ma elutaztak és csak így beállított velük. Na nekem nincs kutyám, egy barátom kutyájára vigyáztam 2 hétig, az koppintotta fel.

Mit csináljak egy rakat kiskutyával? Vettem 1 kiló parizelt, de csak nyammognak. Egy kisbolt van itt, ott egyfajta táp van, de felnőtt, az jó nekik? A városba hétfőn tudok menni, elviszem őket egy menhelyre, mivel én Ausztriaban dolgozom és szerdán megyek vissza itt nem maradhatnak.



2017. febr. 3. 18:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A szuka szökik,nem az első alma ez már, fél évente tele vannak kutyával, a macskáiról nem is beszélve.
2017. febr. 3. 19:55
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
És a "felelős" gazdája nem ivartalanitatta....
2017. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
És máskor mit csinál a kölykökkel? Mert ha most nem elég a szuka teje, akkor valószínűleg máskor sem... Vagy ez csak egy jó kifogás volt hogy rád sózhassa az almot. Az ilyentől úgy venném el az összes állatát mint a huzat...
2017. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
2-3 hetet kintvagyok, utána pár napot itthon. Nem tudom mit csinál a kiskutyával, kismacskával. Gondolom oda adja valakinek.
2017. febr. 3. 20:22
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
Alakul a sztori, egyre cifrább. Mesélj még.
2017. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Dius89, itt vannak. Majd hétfőn beviszem Őket Győrbe a menhelyre.

Az egyik nem eszik csak fekszik, az a legkisebb, szerintem az nem marad meg :/

2017. febr. 5. 03:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!