Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kiskutyámnak? SOS!

Mi baja a kiskutyámnak? SOS!

Figyelt kérdés

Ma reggel óta nem eszik(pedig a hasát nagyon szereti), nem iszik, és nem olyan szeleburdi, mint általában.

Nincs kedve játszani, még harapni sem harap(csak játékból szokott).

Ráadásul már egy órája kint ül az udvaron, pedig benti kutya és csak vécézni szokott kijárni. Nem hajlandó bejönni többszöri invitálásra sem. Kint ül a fal mellett és bámul ki a fejéből, ami eléggé megrémít, mert általában mindig rohangál.

A másik meg az, hogy reszket. Mintha fázna... Pedig bundás kutyus, és hideggebb időben sem szokott fázni, de most remeg. Csak azt nem értem, hogy miért nem jön be, ha fázik. Mi baja lehet? Nagyon aggódom érte, ilyet még sosem csinált! :(

Egyébként fél éves és kisfiú.


Ez a kérdés már egyszer volt, de most kiegészíteném, azóta változott a helyzet!


Most már semmit sem értek!

Mára sokkal rosszabb lett a helyzet.

Már nem remeg, de reggel óta nem mozdul a sarokból. Csak feküdni tud egész nap! Nem eszik, nem iszik még mindig semmit. Ha segíteni akarunk neki felállni, odakap és keservesen sír. Mintha fájna neki valami, de nem tudjuk pontosan, hogy mi, mivel a hátára is érzékeny, illetve a lábát sem engedi megérinteni. Már akkor is nyüszít, ha csak épphogy hozzáérünk. Így nem tudunk vele csinálni. A saját pisijében fekszik! Ma volt nála állatorvos, Ő adott neki fájdalomcsillapítót, valamint három is adott a lábába, de egyiket sem érezte meg, tehát nem érzi a lábát. Akkor viszont nem értem, miért kap oda, ha meg akarjuk emelni, vagy segíteni akarunk felállni neki! Teljesen tanácstalan vagyok, ez most mi már megint/még mindig??? Az állatorvos nem tudott semmit mondani, mert megvizsgálni sem hagyta magát, nagyon fél valamitől! Mi lehet a baj? Esetleg eltörhetett valamilye? Vagy belülről fakadhat ez a fájdalom? Nem értek én már semmit! Kérem, aki tud valamit, segítsen, nem akarom, hogy bármi komoly baja történjen! Vissza akarom kapni a "kisfiamat"!

Mit tehetnék? :(



2017. febr. 3. 22:03
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Egyébként sürgősen új álatorvos után kell néznünk, mert most derült ki, hogy nem adta be a kutyusnak az összes oltást, amit kellett volna és nem is azt adta be neki, ami soron következett volna. Csak a veszettség ellenit adta be neki(holott a parvót kellett volna előbb megkapnia), és azt mondta, hogy a következő oltásra csak három hónap múlva kell sorra kerülnie. Mi meg nyilván hallgattunk rá, hiszen állatorvos(én nem vagyok az), és azt gondoltuk, tudja, mit csinál. De ezek szerint nem!
2017. febr. 4. 11:09
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! Es ilyen nevezi magát állatorvosnak? :O

Örülök neki ha másik után nézel, sikeres felépülést kívánok a kiskutyának, neked pedig remélem jo lecke volt ez... (ha egy kutya rosszul van főleg egy kölyök, akkor nem a kihívós orvostól várd a csodát, hanem vidd el egy jó állatorvoshoz:) )

2017. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Szívből kívánom, hogy teljesen rendbe jöjjön a kutyus.

De, azon sajnos nincs mit átlátni, hogy napokig nem vitted orvoshoz. Egy felelős gazda, ha látja, hogy szenved az állat akkor nincs olyan probléma, amit ne tudna megoldani. Ezt nem lehet szépíteni, és ne oltogatásnak vedd, hanem tanulj belőle! Nagyon sok olyan betegség van, vagy történhet olyan, amikor pár órán belül orvoshoz KELL jutnia az állatnak különben elpusztul. Pl. gyomorcsavar, hogy csak egyet említsek. Ha ilyen esetekre nincs a gazdának egy vész-forgatókönyve, akkor az a gazda nem gondolt át mindent felelősséggel, mielőtt egy önmagáról gondoskodni nem tudó életet magához vett. Félre ne érts, nem mondom az, hogy rossz gazda vagy, de van még min javítani.

2017. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Igen, tanultam belőle. Ezentúl jobban oda fogok figyelni mindenre, csak legyen újra itt velem. Egészségesen! Ha lehetne, cserélnék vele, hogy ne neki legyenek ilyen fájdalmai, de sajnos most nem tehetek mást, mint hogy várok.

Már átszállították egy másik kórházba, reméljük a legjobbakat.

2017. febr. 4. 14:03
 35/37 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyussal? Kiderült,hogy mi a baja?
2017. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Itt leírta a kérdező, mi a probléma a kutyussal:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8409089-mi-ba..

2017. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Köszi
2017. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!