Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S.! Prüszköl a kiskutyám...

S. O. S.! Prüszköl a kiskutyám? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
2 napja hoztunk el tenyésztőtől egy fél éves törzskönyves,fajtatiszta Bichon Frisét.Meg van az összes oltása ma meg tegnap volt először kint sétálni (a legtöbb idő 15 perc volt,ma meleg időnk volt errefelé meg tegnap is).Ma reggel elkezdett prüszkölni már többször is előfordult a nap folyamán,felhívtuk a tenyésztőt azt mondta ők ezt nem tapasztalták nála.Lehet megfázhatott?Vagy napi pár prüszkölés még nem nagy baj?Mi lehet a baja?Hogy kezeljem?(a dokink telefonba annyit mondott ,hogy ennyi még egyáltalán nem baj,ne aggódjak)

#nátha #bichon #Prüsszögés
2017. febr. 5. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, ennyi tényleg nem baj:) az is lehet, hogy csak belement valami az orrocskájába ami ingerli. Ha komolyodik akkor lehet dokihoz menni, de nem hinném, hogy baj lenne.:)

Ha gondolod írj privátban, 2 kutya mindenttúlaggódó gazdija vagyok én is

2017. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen vidd állatorvoshoz. Nem csak a prüszkölés miatt, hanem azért, hogy bejelentkezz az állatorvosához, ellenőrizze a chipjét, átírja a rendszerben a chip számát a te nevedre, megvizsgálja stb.

Ha már ott vagytok, mondd el neki a prüszkölést is.

2017. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

#2

Ezeket már mind lerendeztük :)

2017. febr. 5. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoktak pruszizni mert minden érdekli őket. És felszippantanak ezt-azt.
2017. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!