Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hiánya miatt érzem ezt?

Hiánya miatt érzem ezt?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt meghalt a kutyám, mondhatni együtt nőttünk fel, a mindennapjaim része volt, hozzám kötődött a legjobban, ha csinált valami rosszaságot és anya rákiabált mindig hozzám bújt, mindig az ölembe rakta a fejét ha leguggoltam, vagy ha szomorú voltam.

Ha valamilyen kutyás cikket olvasok mindig az van az eszembe, hogy mennyi minden kimaradt a közös életünkből... pedig jól ismertem, minden mozdulatával együtt.

Normális, hogy ilyenkor ezt érzem?

Nagyon szerettem és nagyon hiányzik. :(



2017. febr. 9. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom,h meghalt a kutyusod.Es igen normalis,h igy erzel.
2017. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el teljes élete volt veled, kutya ennél többet nem kívánhat minthogy ilyen szerető gazdija legyen. Nem kell ezt érezned :)
2017. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nagyon jó gazdája voltál, normális, hogy ezt érzed. Sajnos sok a kóbor kutya és van, aki veri a kutyáját (őt kéne agyon verni). A kutyádnak normális élete volt és nem hiszem, hogy nem volt teljes az élete. Nagyon sajnálom a kutyádat (az I. számú kedvenc állatom).
2017. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen normális.


Nekem fél éve ment el a cicusom, mi is együtt nőttünk fel, 15 évig volt a család része, és éppen ezért borzasztóan nehéz volt elbúcsuzni tőle. Hetekig minden cicás reklámon elsírtam magam, és a mai napig azon agyalok, hogy vajon elég jó élete volt-e nálunk. Bár tudom, hogy igen, de a gyász egy nehéz dolog.


Sok erőt kívánok!

2017. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális. Júliusban halt meg a kutyusom és gyakran gondolok rá ha másik kutyáimmal megyünk valahová hogy neki vajon tetszene-e.
2017. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!