Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Tudnátok ajánlani nekem valami jó könyvet? (elég rosszul érzem magam, önbizalom hiánya, magány, nem szeretet, vágyakozás, egyedüllét. Tölti ki az életemet. Valami jó könyv ennek "leküzdésére"? A Titok c. könyvet is ajanlották. )

Keress kérdéseket hasonló témában: könyv

2012. nov. 11. 00:17  Privát üzenet  

A válaszok
simsz nevű felhasználó válasza:

Kétlem hogy neked könyv kéne az csak unalom űzőnek jó szerintem inkább regisztrálj a fészbukra ott sosem leszel egyedül beszélgess az emberekkel és elhiheted ott is szinte mindent olvasni kel.Könyvet sajnos ajánlani nem tok.

# 1/5Időpont 2012. nov. 11. 00:39 Privát üzenet
Ha tudsz angolul, akkor ajánlom az Addicted to unhappiness című könyvet. El tudom küldeni e-mailben pdf formátumban.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2012. nov. 11. 22:56 Privát üzenet
A Méregnaplók és a Szurovecz Kitti Fényemberek nagyon jó.Bár a Fényembereket nem olvastam még ki de az is nagyon jó.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2012. nov. 13. 18:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszike :D

# 4/5Időpont 2012. nov. 13. 21:44 Privát üzenet

facebook hülyeség! én is regisztrálva vagyok és ott még magányosabbnak érzem magam XD

ha könyvektől várod a segítséget, olvass Csernus Imre könyveket, például a nőt

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2012. nov. 19. 18:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek az olyan lányokról, nőkről akik egyedül is teljes mértékben jól érzik magukat? Hogy nincs szükségük párra, hogy teljes értékű életet tudjanak élni? Lányok, fiúk...
Közületek van olyan nő, aki jobban érzi magát egyedül mint házasságban? Miért?
Gondolom sokan vannak közületek, akik már váltak, így ha lehet, megosztanátok velem, hogy miért volt rossz az a kapcsolatotok, hogyan emlékeztek vissza rá, és hogy ahhoz képest...
Ciki ez? Ti benne lennétek ilyesmiben?
Melyik az a dal/zene amiről nektek a szerelem, nosztalgia, vagy éppen a vágyakozás jut eszetekbe?
Milyen magyar vágyakozós, ábrándozós szerelmes számok vannak?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!