Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megerősítésként: Ugye jöhet a...

Megerősítésként: Ugye jöhet a munkavonalas németjuhász?

Figyelt kérdés

Határozottan,következetesen nevelek. Kutyasuli illetve bandázási lehetőségek vannak. Ha csak tehetem (főleg hétvégén de szoktam hétköznap is) hosszabb túrákat teszek a réteken,erdőkben.

IPO-znék vele elég aktívan. Naponta 2 Óra séta,aztán mindenféle játék (sok idejig) és sok nevelés,tanítás.

3-4 km futás.

Volt már sztafi keverékem és egy német juhász keverékem

Ha Kihagytam valamit szóljatok :)



2017. febr. 9. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak hobbi szinten dolgoznál vele a három ágazatban, akkor teljesen rendben van. Ha komolyan akarsz IPO-zni, akkor ez nem az igazi. Abban az esetben a bandázást ki kellene hagyni, általában az életmódot nem családi kutyásra kellene igazítani. De ha jó helyre jársz kutyasuliba, akkor ott úgy is elmondják, hogy sportkutyának milyen életmód kell.
2017. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem jó dolga lesz nálad:) az IPOt menet közben úgy is látjátok, hogy milyen szinten tudjátok csinálni (BH1, BH2, BH3, IPO1, IPO2, IPO3)
2017. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
köszi a lepontozást, de nem értem miért:(
2017. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!