Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El borult mint egy zsák....

El borult mint egy zsák. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Ellopott egy WC papír gurgat, elvettem tőle és utána ugrott.

Elvesztette az egyensúlyát és hatra dőlt. Rá egy szék oldalára , az kicsuszott és utána le a jarolapra háttal.

Nem sírt, ugyanúgy ment tovább.

De aggódom, lehet baja?


2017. febr. 9. 23:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám lába alól már jó párszor kicsiúszott a parketta és a széket is lefejelte egyszer mégsincs baja. Pár napiig figyeld hogyan viselkedik, ja bármi furcsát észlelsz vidd azonnal orvoshoz.
2017. febr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én macskámat már fél évesen átkereszteltük Quack kapitánynak, nem véletlenül :)

Akkorákat zakózik mai napig a legmagasabb pontokról is, hogy nekünk fáj, de sosincs semmi baja. Egyszerűen irtó ügyetlenül ugrik lefelé.

Figyelgesd egy kis ideig, de nekik azért elég rugalmas a gerincük. Ebből nem kéne, hogy probléma legyen.

2017. febr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%

Honnan a francból tudjuk?

- ott voltunk?

- van felvételed az esetről?

- van egyáltalán sérülés -/nek nyoma?

- furán jár?

- nyuszit, morog?

- elvonult az emberektől?


A lelkiismereted rendben van?

Én nem hiszem, hogy a kutya ami előre ugrik az hátra esik, dőlne.


Valahogy túl régi a kutya faj ahhoz, hogy ne legyen az evolúciós fejlődése során eléggé beléjük égve, hogy nem ugrálunk előrefelé, ha a hátukra eshetnek.

Meg aztán ez fizikailag is elég hülyén hangzik ahogyan leírtad, előre ugrik de a hátára esik. :)

2017. febr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ez valami homunculus?
2017. febr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ha arra gondolsz, hogy megloktem akkor nem így volt.

Nem előre ugrott, hanem felfelé. Tehát egyenesen állt, mint egy ember.

Nyúltam is utána, de nem tudtam elkapni.

Rendesen megbantottál, hogy ilyen kérdeztel.


Többieknek Köszönöm. Neki is vannak balesetei, de inkább kisebb korában voltak. Most 7 hónapos.

Nem sírt régén nem, csak egyszer amikor szegénykém belebújt egy szatyorba és neki futott az asztal lábának.

Azóta imádja a zacskót, csak már nem bujik bele.

( nem én raktam be a szatyorba)

Elég strapabíró szegénykém

2017. febr. 10. 00:58
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

Rendesen megbántottál...!

- nem az volt a tervem, egyszerűen elképzelni is nehéz, hogy mi történt, nemhogy válaszolni rá.


Majd 7 nap múlva kiderül, vagy addigra.


Utálom a zacskót és a zacskót használó embereket is, amikor ott van WALL- E.

2017. febr. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

:D

Ilyen rosszindulat ember, na nem baj.

2017. febr. 10. 01:33
 8/17 anonim ***** válasza:
ha nem sirt es megtapogatod a kis hatat meg a labacskait ovatosan es rendesen jar semmi gond ne felj. a mi kis kedvenceink strapabirobbak mint mi. ha santit vagy fajdalmat mutat akkor varj nehany orat esetleg egy ejjelt es masnap mutasd meg allatorvosnak, de nem gondolnam hogy baja esett. a szemetladakkal ne torodj, sok szerencset a kicsikenek;-)))
2017. febr. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem rossz indulatú vagyok, hanem bosszantott a buta, bután megfogalmazott szövegek, kérdések.


Szerintem aki rosszul érezheti magát az te legyél, mert te okoztál fizikai fájdalmat egy élőlénynek.


idióta

2017. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
:D na jó, több választ nen kérek tőled. BarCsak mindenki csak ekkora fájdalmat "okozna". Amit nem én okoztam. Ha én okoztam volna akkor szerinted itt kérdezgetnem? Magasról leszarnam
2017. febr. 10. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!