Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lettek ezek a fajták...

Miért lettek ezek a fajták ennyire divatosak?

Figyelt kérdés
Vizsla, beagle, husky, német juhász. Egyik sem egyszerű fajta, minek vesz minden második ember ilyen kutyát? Miért ilyen divatosak? (Egyre több erre az ilyen kérdés)
2017. febr. 11. 18:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom milyenek ezek a fajták, csak nem értem hogy mi viszi rá az embereket arra hogy tudás nélkül ilyen kutyát vegyenek... aztán jön hogy szöknek, agresszívek stb...
2017. febr. 12. 11:42
 12/12 anonim ***** válasza:

csordamentalitás. Mert Julinak pl. németjuhásza van jár vele iskolába rendszeresen foglalkozik vele stb. Jól nevelt a kutya. Ez Pistikének is nagyon tetszik és be is szerez egy németjuhászt de szarik a fejáre és neveletlen lesz.

Én is a németjuhászommal 2 suliba járok, lassan kezdjük a haradikat, ahol mantrailinget és obodiencet is kipróbáljuk. Nekem egyszerűen azért lett nj-m mert amikor kicsi voltam akkor is az volt, akivel együtt nőttem fel. Mint ahogy korábban írtam nekem ez a fajta a kutyák kutyája. Nem várom el, hogy más is így gondolja. De ne is itéljenek el ert ilyen "tömegkutyám" van. Szerintem vegyen mindenki olyan kutyát amilyen tetszik neki és az igényeit is ki tudja elégíteni.

2017. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!