Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy gyönyörű labrador 7...

Roszik Ildikó kérdése:

Van egy gyönyörű labrador 7 hónapos kutyám füves udvaron van ki fog e nőni tavasszal a fű, nem tapossa ki?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Legfeljebb ott nem fog kinőni, ahol rendszeresen járkál a kutya (én olyat láttam, hogy kutya folyamatosan fel-le rohangál a kerítés mentén amikor lát valamit az utcán, azon az "útvonalon" nem volt egyáltalán fű, hanem csak egy kis ösvény, viszont a kert többi része füves volt.)
2017. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tapossa ki, temészetesen ki fog nőni a fű, de arra nem számíts, hogy pont olyan lesz az udvar, mint amilyen kutya nélkül volt. Ahol gyakran pisil, ott egy kicsit sárgásabb lesz a fű. Ahogy az első válaszoló is írta, lehetnek kis "ösvények", ahol valamivel gyérebb lesz a fű.

Nem tudom, hogy a kutyád szokott-e ásni, de nálunk kisebb-nagyobb gödrök is vannak :) (két kutya kertészkedik)

Ha veteményesed is van, azt érdemes elkeríteni.

Egyébként gyakran locsoljuk a füvet, így igyekszünk karbantartani, de azért nem tökéletes. De nem is bánjuk. A kutya a kényeg :)

2017. febr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hét hónapos labrador? A méteres gödrök helyén nem fog kinőni :)
2017. febr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy 7 hónapos labrador nagyon bolond :) gödör még nincs az udvaron? az enyém nagyon szeret kertészkedni. nem igazán lesz tökéletes füved, de azért visszanő az, ha tavasszal elkezded locsolni. azt a labi duplán imádni fogja. az enyém pl. kergeti a vizet, mint az őrült :)
2017. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!