Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanács, mit csináltok amikor...

Tanács, mit csináltok amikor a kutyátok rátok morog mert félti a játékát?

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó, legközelebb vagy gondolkozz, mielőtt írsz, vagy ne is kommentelj.

Van olyan, hogy a kutya a játék hevében morog. Oldott, laza, jó kedvű, élvezi a játékot, ezzel nincs is semmi baj. És van olyan, hogy a kutya bevédi a játékot és agresszívan, erős fenyegetéssel morog a gazdára. Befeszül, elég jól láthatóan stresszes, olyan, mint mikor ételt véd be. Ez nem játék, ha itt utána nyúlsz, tovább mész, meg fog harapni.


Kérdező, elkapnám, a földbe döngölném és ráfojtanék, majd elzavarnám. De nem fordult még elő ilyen. Olyan már viszont igen, hogy a kutyáim egymásnak mentek neki egy labda miatt, az egyik meg akarta ölni a másikat, azért mind a kettő el lett verve, egyik jobban, másik kevésbé.

2017. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is mindig morog ha játszom vele ez szerintem normális. Viszont ha azért morog mert kisajátít valamit és nem adja vissza akkor rácsapok a fenekére és tudja hogy rosszat csinál és olyankor abbahagyja átengedi nekem ha karom de Az én kutyám gyakran morog mert ő igy fejezi ki hogy játszani akar nem azert morog mert félti a játékát
2017. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és örömmel látom, hogy a többség hasonlóan gondolkodik mint én.

Szerintem most éli a késői kamaszkorát 17 hónapos, és kb. 2 hete kezdett bepróbálkozni.

Mindig csak 1 alkalommal morog rám amikor először akarom elvenni a játékát,és nem minden alkalommal.

Először grabancrázás volt de ez annyira nem használt mert most meg összehúzza magát amikor a játék felé megyek.

Most már inkább higgadtan a velem ne szórakozz stílusban szólok hozzá, elveszem a játékát, leteszem a földre és engedelmes feladatokat kell a játéka mellett megtennie, de nem érhet hozzá, eddig beválni látszik mert utána már elvehetem tőle.

Ja és a játékát úgy védi, hogy a teste megfeszül és megmerevedik, morog.

2017. febr. 14. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!