Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti vennétek ebből a kennelből...

Ti vennétek ebből a kennelből border colliet?

Figyelt kérdés
Ismerem a fajta igényeit és szeretnék egy munkásabb/munka vonalú kutyát terelésre. Két kennelt néztem, a Blessed Borders és a From Camilland's Kennelt. Ti melyiket ajánlanátok?
2017. febr. 13. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem a Facebook-on mindkét kennelt. (Nekem is terelő kutyám van, de nem BC)

Szimpatikus, hogy mindkét helyen dolgoznak a kutyák.

A helyedben megnézném személyesen mindkét helyen és azután döntenék.

2017. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én vennék, mert jelenleg is versenyszinten sportolok a kutyáimmal és az ottani kölykök is alkalmasak rá.

Viszont tényleg csak akkor vegyél innen kölyköt, ha komolyak a szándékaid vele.

A terelést hobbiként csinálnád, vagy vannak birkáid is?

2017. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Birkatenyésztéssel foglalkozik a családunk így munka kutya lenne, de versenyeznék is vele. Szóval lenne elfoglaltsága. A From Camilland's Kennellel van egy kis félelmem ami elbizonytalanít, viszont küllemben azok a kutyák hozzám közelebb állnak. A mostani szuka apja szürkehályogos, a legutóbbi alomban meg eléggé OCD bajosak a kölykök szerintem. :(
2017. febr. 13. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Blessed borders tetszik:) Mivel nálad dolgozna szerintem nagyon jó választás lenne szerintem.
2017. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Camilland's kennelt nem ismerem.

Viszont a Blessed Borders-t igen. Én nyugodt szívvel vennék tőlük kiskutyát, főleg,ha dolgozni szeretnék vele

2017. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a From Camilland'sból akarok kölyköt. A jelenlegi itthoni border állományból terelésben magasan azok a kutyák a legeredményesebbek és legjobbak.

A mostani kölykök közül egy lett eddig diszpláziás, sajnos nem tudták, hogy Iggy örökít mozgásszervi betegségeket. Maga a kan gazdája sem tudta ezt. A korábbi almokból nincs beteg kölyök tudtommal.

2017. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Akkor esélyes hogy mégis csak a Blessed Borders lesz a befutó. A Camilland's-nál ott van azért a hályog is amitől tartok.
2017. febr. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!