Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Törpe Spicc jöhet...

Szerintetek Törpe Spicc jöhet panelba?

Figyelt kérdés
Örökbe fogadnék spicc törpe spicc kutyát a nyáron szerintetek panelba jöhet?

2017. febr. 13. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek kifejezetten benti kutyák. Persze sétáltatni ugyanúgy kell, napi 3-4x, mint minden más panelban tartott kutyát.
2017. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel ez a kutya benti tartásra való.


Viszont arra készülj fel, hogy ilyen kutyát nem fogsz tudni örökbefogadni, mivel egy 300 ezer forint értékű kutyát senkinek sehol nem osztogatnak ingyen. Max ha keverék, de akkor is kérnek érte pénzt.

2017. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Örökbe fogadnál egy TÖRPE spitz-et? LOL :DDD
2017. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kutyát épeszű ember nem is merne kertben tartani. Tipikus szobakutya. Apum volt munkatársa vett ilyen fajtát. Elengedte futkosni a szabadban és majdnem elvitte a bagoly. Ez nem vicc ! Vigyázni kell a csivava és társaira. A ragadozó madarak patkánynak nézhetik. Nekem egyébként nincs bajom velünk. Szeretem a kicsi cuki fajtákat. Tehát nem sértésnek szántam.
2017. febr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a bagoly emelné ki a kertből, a mezei négerek is bemásznak érte gond nélkül...
2017. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!