Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panzi fit aktive milyen...

Panzi fit aktive milyen minőségű táp?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Jobb, mint a Tesco Gazdaságos vagy a Pedigree, de én inkább nem etetnék vele, annyira azért nem jó minőségű.

(Én Happy Doggal etetek.)

2017. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz táp, de nem is a legjobb. Nézd meg az összetevőket, aztán a kutyád fajtájának igényeit is, és vesd össze. Legjobban így tudod meg, hogy mennyire jó, mennyi benne a tápérték, és mennyire fedi le az igényt.

Nekem tacskóm van, én kiskora óra Brit Premium táppal etetem, mostmár a senior tápot kapja, mert 13 éves lesz a tacsi.

2017. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy ha van rá lehetőséged, akkor ne csak táppal etesd, hanem főzzél neki. Én sokszor szoktam csirkefarhátot venni, és megfőzni.
2017. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ilyet eszik 3hónapja kb. Most 7 hónapos, csirke allergiás.

Ezt kapja és mellette főzni szoktam neki kacsát.

De most nagyon hullik a szőre, nem tudom a táp miatt vagy pedig csak vedlik -e.


Elotte kapott select goldot, aztán pro plant, de nem szerete oket

2017. febr. 15. 17:34
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

A mi kutyáink is ezt kapják reggel, de valahogy mostanába nem kell nekik. Jobban csúszik a farhát! ;-)

Ja ès ők is vedlenek. (Két amstaff)

2017. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

A szőrhullást általában ételallergia okozza.

Próbálj meg egy tápváltást, hátha segít. Milyen összetevők vannak a mostani Panziban amit kap? Könnyen lehet, hogy arra allergiás.

Próbálkozz esetleg Brit Premium vagy Josera tápokkal, ezek hasonló árkategóriában vannak szerintem mint a Panzi, és sokkal jobbak is.

2017. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bárány, hal, rizs és alma van benne
2017. febr. 15. 17:51
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

"Bárány, hal, rizs és alma van benne"

Biztos vagy te ebben?


Na, nézzük az összetevőket (feltételezem juniort kap): "Hús- és állati származékok (bárány min 26%, halhúsliszt min 5%), kukorica, búza, állati zsír, korpa, rizs, sárgarépa, digest , élesztő, alma, omega-3, omega-6, kondroitin glukozamin, yucca schidigera kivonat"


Tehát, azt garantálják, hogy az összes húsból 26% bárány, 5% hal, a többi meg ki tudja mi.

A búza, bár önmagában nem allergén, fel tudja erősíteni az allergiás tüneteket, úgyhogy allergiás kutyáknak érdemes gabonamentes étrenden tartani.


Én is tápváltást javaslok, de előtte tanuld meg értelmezni az összetevőket, mert mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja, trükköznek vele.

2017. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Direkt hipoallergen, elvileg
2017. febr. 15. 18:39
 10/12 A kérdező kommentje:

Lemaradt előbb.

Akkor mit próbáljak meg? Britet?

2017. febr. 15. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!