Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kiskutyát...

Hogy lehet egy kiskutyát megtanítani, hogy a betonra pisiljen?

Figyelt kérdés
A fűre megy neki a pisi is meg kaki is. Viszont nagyon messze van tőlünk füves terület, úgyhogy meg kéne talulnia a betonra is, de egyszerűen nem hajlandó. Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel kapcaolatban?
2017. febr. 16. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Addig maradsz vele betonozott területen, míg nem pisil. Ennél jobb ötletem nincsen. Persze ez akár 24 órát is jelenthet. :/
2017. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

Én megtanítottam a kutyámnak a pisi parancsot.

Minden alkalommal, amikor magától pisilt, magas hangon mondogattam neki h pípipipipipííí

és utána megdicsértem.

Most már parancsra pisil, bár még nem próbáltam nem megszokott helyen, de talán a te kutyusod meg tudja tanulni a betont is.

Legyél vele türelmes, a beton nem túl természetes pisilőhely neki. Esetleg az segíthet még, ha valahogy bekened kicsit pisivel, hogy érezze a szakot és ihletet kapjon:)

2017. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg ne pisiltesd a betonra... Ember, azon jönnek-mennek az emberek... Ez kb ugyan olyan paraszt dolog, mint teleköpködni a járdát... vagy a járdára xaratni a kutyát... Mondom ezt kutyásként. Nem hiszem el, hogy 10 perc sétán belül legalább egy ültetett fa nincsen, ahol van füves rész...
2017. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is ocsmány dolog ezt tanítani a kutyának. Szaros, húgyos betonon, járdán az ilyenek miatt kell menni. Úgy látszik a kutyában több kultúra van. Ő tudja, hogy füvön a helyes. Ha ennyire mestesterséges környezetben élsz, hogy 5-15 perc sétáig nincs fű akkor nem kellett volna kutyát vállalni. Nem való ilyen helyre.
2017. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát ti aztán marha okosak vagytok...
2017. febr. 16. 15:08
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Betonra akarod a kutyádat vécéztetni, mert nincs a közelben füves terület. Szerinted velünk van a baj ? Nem kellett volna így állatot vállalni.
2017. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg csodás dolog a minimum húgyszagú betonon, járdán végigmenni. A kakit még felszeded, de a pisit nem nyalod fel gondolom. Nem való kutya ilyen helyre.
2017. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Feltesz az ember egy kérdést és tisztelet a kivételnek,csak trollok irnak. Képzeld el kedves utolsó és utolsó előtti, hogy a kutyát befogadtam. A másik, van a háznak saját kertje, de mint kiderült kutya nem mehet a fűre különben feljelentés... és nincs a közelben sehol füves terület
2017. febr. 16. 15:15
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom hány éves vagy vagy hol élsz, de egyszer majd tapicskolj már te is bele egy pisitócsába, amikor sétálsz az utcán. Utána szerintem nem kérdezed meg, hogy mi a baja a válaszolóknak... Mert ha esetleg nem tudnád, akkor a földbe beszívódik a pisi, de a betonon nem tud.


Írd már le ugyan merre laksz, olyan kíváncsi vagyok hol van az a hely, ahol 10-15 percen át csak beton van. Sőt, keresek neked füves területet a Google térkép segítségével, hátha az volt a baj.

2017. febr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Képzeljétek, Budapest belvárosának egyes helyein baromi nehéz füves részt találni. Vagy ha van, tilos oda kutyát engedni, és megbüntetnek érte, ha mégis (pedig a föld felszívja a pisit, a beton meg nem... értelmes szabály, de ez van. Engem egyszer majdnem 30e hufra büntetett egy rendőr, de végül elengedett.)

A másik kategória meg az ocsmányan elhanyagolt futtató vagy füves rész, ahová én például azért nem viszem a kutyám, mert mindig belelépek valaki más által otthagyott sz*rba, plusz láttam már ott emberi ürüléket is, amitől a belem kifordult.

2017. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!