Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vennétek kisgyer...

Milyen kutyát vennétek kisgyerekek mellé?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 18:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha a napi minimum 3, de inkább 4 séta meglenne minden egyes napon, akkor pl. a közép uszkár ideális választás lehet. Intelligens fajta, jól tanítható, nem hullik a szőre, cserébe kozmetikázni kell.
2017. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
26%
Nem inkább neked kellene nevelned a gyereket és nem kutyára biznod?
2017. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Pontosan azok miatt nem szeretne a párom menhelyi kutyust mint amit a #8-as leírt!;)
2017. febr. 16. 19:11
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kölyök kutyák is menhelyen, sőt, olyanok is akik (sajnos) ott születnek. Ha semmi elképzelésed nincs azon kívül, hogy kicsi legyen, akkor nézz szét egy menhelyen vagy az interneten.
2017. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és azzal számolj, hogy amit a #8 írt, olyan kiskutya 100-200 ezer forintba kerül...
2017. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha a menhely kizárva,akkor én is a tenyésztőt ajánlom..

Hogy milyen fajtát vegyetek..Hát szerintem nem kell mindenképpen a gyerek miatt kistestűt venni.

Egy kutyát kb 15-20 évre veszünk. Már bőven nagy lesz a gyereketek,a kutya még mindig ott lesz.

Nem érdemes csak azért kisebb testűt venni,mert most kicsi a gyereketek.

Nagyobb testű kutyát is ugyanúgy meg lehet nevelni,hogy ne bántsa a gyereket.Kisebb testű kutya is ugyanúgy odakaphat a gyereknek.

Én azt ajánlom,hogy nézzetek alaposan utána milyen fajok vannak és szűkítsétek le a kört .Előbb-utóbb meglesz,hogy mi illene hozzátok.

Rengeteg kutyás könyv van,ahol nagyjából le van írva ,hogy melyiknek mi az igénye,kinek ajánlják stb.. Ezek alapján próbáljatok dönteni:)

2017. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

#15:

Igen,tudom,hogy ilyen drágák.

Nekem is volt fajtiszta kutyusom.


#16:

Nem kell feltétlenül kistestű,de egy nagytestű kutyának nem tudunk elég helyet biztosítani.


Tudom,hogy a kistestű kutyák ugyanúgy odakaphatnak mint a nagyok,sőt ha jól tudom akkor a nagytestű kutyák nyugodtabbak is mint a kicsik.


Közepes testű illetve nagyobbak közül is kisebb termetű kutyák közül válogatunk.

Ilyen termetűekből melyik fajtát javasoljátok?;)

2017. febr. 16. 19:54
 18/29 anonim ***** válasza:
67%
Fajtatiszta kölyköt vegyetek, az a könnyű út, úgy készen kapod, nem kell lelki sebeket ápolgatnotok. Meg amúgy sem lenne a gyerek mellett időtök egy menhelyi kutyára, hiszen kiszámíthatatlan, nem adnak mellé géntérképet, meg összeszerelési útmutatót.
2017. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Mennyit sétálnátok vele egy nap?

Vinnétek-e suliba/sportolni?

Abban az időben amíg egyedül van tuti tud hozza menni valaki?

2017. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
65%
Biztosan kell a kutya? Mi az oka amiért egy ennyire kutyától tartó család szeretne? Nekem tipikusan azoknak az embereknek tűntök, akik nem szeretetből tartanak kutyát, csak hogy legyen, mert az kell, csak úgy. A válaszaidból és a párod hozzáállásából.
2017. febr. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!