Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vennétek kisgyer...

Milyen kutyát vennétek kisgyerekek mellé?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 18:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Jaj nem sértésnek szántam, csak úgy jöhet le így írásban. Előző voltam.
2017. febr. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%

#18

Le lett írva, hogy kölyök kutyák is vannak menhelyen? Mutassak? Tessék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ők ugyan mitől lennének kiszámíthatatlanok?

Egy fajtatiszta kiskutyával tán nem kell foglalkozni, nem kell nevelni, tanítani? Az agresszió nem attól függ, hogy keverék vagy fajtatiszta...

2017. febr. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#19-es:

Vinnénk suliba meg futni és kirándulni.

Napközben valaki biztosan át tud mennj hozzá.

Sétálni napi 3× tudnánk vele.

2017. febr. 17. 07:06
 24/29 anonim ***** válasza:
43%

ma 06:38


Én is pontosan ezek miatt gondoltam, hogy nem kellene ilyen családba kutyát fogadni, hisz kérdező érveiből, válaszaiból tiszta, hogy mondhatni azt sem tudják mi fán terem a kutya nevű lény. Nem szégyen ez, csak könyörgöm ezért szenved annyi állat, az ilyen emberek ne vegyenek magukhoz. Ha inkább csak hétvégenként kilátogatnak egy menhelyre kutyát simogatni, sétáltatni sokkal jobb lenne mindenkinek. Minden menhely annyira várja a sétáltatókat, főleg a kis lakók:).

2017. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
22%

Attól, hogy valaki nem akar menhelyi kutyát, még nem rossz ember.

Közép uszkár: nem hullik a szőre (lakásban hatalmas előny), könnyen tanítható.

Közép schnauzer (nem hullik a szőre), intelligens

Breton spániel

Tibeti terrier


Ezek mind közepes méretű kutyák, akik jól érzik magukat lakásban (megfelelő lemozgatás mellett) és a gyerekekkel is jól kijönnek.

2017. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
65%

"Attól, hogy valaki nem akar menhelyi kutyát, még nem rossz ember."


Ezt senki nem is állította.

De ha gőze sincs róla, hogy milyen fajtájú kutyát szeretne, csak egy kutyát szeretne, akkor ne azért ne fogadjon örökbe egy 2-3 hónapos keverék kölyköt, mert biztos "kiszámíthatatlan vadállat" lesz belőle a megmondó emberek szerint. Márpedig más érv itt nem szerepelt az örökbefogadás ellen. A kérdező is leírta, hogy azért nem akarnak egy _felnőtt_ kutyát befogadni, mert ki tudja milyen traumák érték, stb. Egy pici kölyöknél ez nem áll fent...

2017. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sem rossz ember, de a jótól is messze van.
2017. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
47%
Bichon havanese, bolognese, maltai selyemszoru. Irto cukik, "nyuhatoak", kis szeretet csomagok. :) talan kicsit lassabban tanulnak, mint mas kutyak, de okosak :). Nekem havanesem van, minden gyerekkel jol viselkedik, eldobja magat, hogy simit kapjon :D
2017. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Tényleg azért lettem lepontozva, mert én a kérdésre válaszoltam a saját tapasztalataim szerint? :D jesus, mi megy itt.
2017. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!