Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi tápot (prémium) kell...

Mennyi tápot (prémium) kell adni egy kuvasz kiskutyának, illetve egy felnőtt kuvasznak?

Figyelt kérdés
Hány gramm kb. a napi igénye?

2017. febr. 20. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel többféle prémium táp van forgalomban, az általad vettnek meg kell nézni az adagolási útmutatóját.
2017. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik táposzacskóra rá van írva.
2017. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
a kuvasz nem tul nagyetku. az en kuvaszom fiu 3 eves 54 kg. 3 pohar tapot kap kb teascseszenyi reggel es delutan 1 puposat. az en kutyam imadja a tejet azt szoktam raonteni neki reggel este kb 2-2 dl .de azt tudni kell eloszor hogy a kutyusod nem laktoz erzekeny-e vagy akarsz e eki tejet adni stb. a kiskorara nem emlekszem mert 4 honaposan jott hozzank akkor 3 szor etettem ha jol emlekszem. mindenesetre nezz utana a tapon mit irnak bar ott legtobbszor sokkal tobbet irnak mint amennyit megeszik a kiskutya. nem kell tuletetni mert megterheli a gyomrat. en minden kutyamat van border colliem is ketszer etetem mert szerintem jobb a gyomruknak elosztva az etel. friss vize mindig legyen.a neten talalsz infokat es az is fontos mennyi idos a kis kuvasz.
2017. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Brit prémium tápot nézegettem, az ottani útmutató szerint kb. 400 gramm kell egy felnőtt kuvasznak. Ezt kevésnek gondoltam, hiszen elég nagytestű kutya. Csak ezért kérdeztem.
2017. febr. 20. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kevésnek fogod találni az ajánlott adagot, mert sovány tőle a kutyád, akkor emelsz az adagon.

A prémium minőségű tápoknál általában ahány kiló a kutya, annyi deka a táp ajánlása felnőttnél.

2017. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez így stimmel is. 40-50 kilóra nő meg, akkor a 400-500 gramm nagyjából rendben is van. Köszönöm!
2017. febr. 20. 13:24
 7/8 Manka68 ***** válasza:
Azért majd ne ijedj meg, ha nem eszik annyit, mint az ajánlásban szerepel, mert a kuvasz kifejezetten alacsony fogyasztású a hasonló méretű kutyákhoz képest. :-)
2017. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Manka igazad van es nem is tul mozgekony. az enyem ejjel "szolgalatban van" vigyaz a baromfiakra meg a tobbi allatra reggel feljon a hazhoz megreggelizik aztan a masik kutyussal alszanak szinte egesz nap;-))
2017. febr. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!