Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyusom...

Hogyan tanítsam meg a kutyusomnak?

Figyelt kérdés

Szépen apportírozik, de szeretném neki azt is megtanítani, h ha arra kérem, a kezembe hozza vissza a játékot.

Erre hogyan taníthatnám meg?

Tegnap magyaráztam én neki, h a kezembe adja, ehelyett kaptam pacsit, 2 lábra állást, mindent..:DD


2010. máj. 9. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

én a kis westimet akarom megtanítani arra a "hozd ide" játékra amikor vissza hozza a labdát eldobom utánnafut megáll rámnéz és ideszalad de labda nélkül:D

reménytelen:D

2010. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
haha ismerős :)
2010. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ezzel nem volt gond. Kifigyeltem, hogy hová visz magától mindent, aztán beálltam oda. Mikor láttam, hogy csak úgy magától oda fogja hozni a játékát, akkor mondtam neki, hogy hozzd ide, majd megdicsértem. Ezután már akkor is odahozta, ha eldobtam...és nem üres szájjaé futott vissza hozzám, bár néha ilyen is előfordult. Az idő múlásával már teljesen mindegy volt, hogy én hol vagyok, és hová kell hoznia a játékait.

De ha ez nem jön így össze, akkor nem tudom hogyan lehet erre rávenni.

2010. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekünk vizslánk van, de ide adja a kezemben, talán ha már eljutsz odáig h. szépen vissza hozza próbáld a kérem parancs szavak gyakorlását, vedd el tőlle finoman majd jutamazd meg
2010. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nekem is westie m van:)

régen nekem se hozta vissza.

kérném én, de rögtön hozza és lerakja, vagy ledobja, attól függ mekkora a játék heve:)

ha messzebb rakja le mondom neki h hozza közelebb, azt is érti és közelebb hozza, de a kezembe nem:)

bár ez nem olyan nagy tragédia, csak kíváncsi lennék h tanítsam meg neki.

2010. máj. 9. 12:50
 6/6 A kérdező kommentje:

ma mondtam neki h kérem, és bejött a dolog:)

köszi:D

2010. máj. 9. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!