Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti összeszeditek a kutya gumit?

Ti összeszeditek a kutya gumit?

Figyelt kérdés
Csak érdekel nagyjából milyen arányok vannak
2017. febr. 25. 06:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha feltűnő helyre kaksizik pl út mellé vagy az utcán. Szóval ha úgy látom hogy ott bárkit zavarna akkor felszedem de pl nem fogok bebújni a bokrok közé hogy aztán egy kupac kakit cipeljek kilóméterekig.
2017. febr. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Persze, a városban mindig, túrázásnál viszont csak keresek egy ágat és elpöckölöm az út mellé.
2017. febr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Amíg voltak, akkor fel, ha alkalmatlan helyre sikerült. Most meg a házunk elől felszedem a mások kutyája után.
2017. febr. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Persze, nem akarom hogy valami pici gyerek kíváncsiságból megfogja, csak mert én hanyag voltam. És bele se lépjen miattam senki.
2017. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Mindig. Ha túràn vagyok max akkor nem
2017. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Felszedem, mert én is utálok kutyakakiba lépni és más is. Bár elég bosszantó, hogy kilóméterekig sehol egy kuka. Mondjuk jogos, a puszta közepére nem fognak kukát állítani (bár jól jönne, mert akkor hátha nem dobálná el a szemetét a juhász) , de mellettünk van egy iskola és egy ovi és ott sincs sehol egyetlen kuka sem ez azért durva. Így kötök a zacsira 3 csomót, belerakom még egy zacsiba és beleteszem a kutya táskájába (a hámján van 2 kistáska) , így a kutya cipeli a legközelebbi kukáig :D .
2017. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Lakotelepen lakunk, igy is eleg kutyagumi van szanaszet, nem kell, hogy a mi kutyank vegtermeke is ott maradjon. Mindig felszedem, nem is ertem, hogy ez masnak miert derogal.
2017. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
első vagyok, miért lettem lepontozva? :D még ha nem szedném fel megérteném de mint írtam felszedem csak elérhetetlen vagy elhagyatott helyen hagyom ott.
2017. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Meg a saját kertunkben is osszeszedjük. Volt mar hogy sötétben a parkban nem találtam meg ősszel a levelek közt de na. 99%ban felszedem.
2017. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen mindig, minden esetben felszedem. Ez alap.
2017. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!