Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindig összeszeditek a kutyáto...

Mindig összeszeditek a kutyátok után a sz*art?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szabálysértés, és mivel közegészségügyileg nagyon veszélyes (vakságot okozhat, hólyagférgeket, fertőzéseket terjeszt...), emellett persze gusztustalan is, két éve 300 ezer Ft-ra emelték a helyszíni bírság kiszabhatóságát, továbbá ~1 millió Ft-ig pluszban büntethető közigazgatási eljárás általi bírsággal.


A rendőrök és a közterület-felügyelők feladata a bírságolás.


Viszont sajnálatos módon még mostanában is lehet vele találkozni Budapest utcáin.


Talán a börtönbüntetés (mondjuk 1-3 év) megfelelőbb megoldás lenne?



2014. júl. 18. 18:51
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogyan, de a nyugati országokban meg tudták oldani, hogy ne WC-nek használják a közterületeket a kutyatulajdonosok.

Talán a rendőrök erélyesebben lépnek fel.

2014. júl. 18. 18:55
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

1) a kutyám csak fűbe hajlandó végezni, aszfalton nem.

2) igen, amikor tudom (értsd: megtalálom, megfelelő a halmazállapota stb.), összeszedem.

2014. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
nem, mert soha nem sétálunk közterületen, a szántóföldeken és erdőkben pedig a kutyát sem zavarja...
2014. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
egyébként, ha csak kutyakakival lehetne találkozni Budapesten, de össze lehet ott futni méretes emberkakikkal is...
2014. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Amugy valakinek kutyaszar fetise van vagy mi ez a rengeteg kerdes??

2014. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nekem undorom van tőle.

Lehet, hogy a többiek is ezért kérdezik.

Én egy kérdést tettem fel.

2014. júl. 18. 19:14
 7/29 sippara ***** válasza:
77%
Igen, mindig összeszedem. Na jó, bevallom, ha váratlanul nagyon híg, marad ott valami, és ha bemennek a susnyás közepére egy bokor alá tojni, akkor sem megyek át Ramboba és vadászom le a kakit :)
2014. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
már megint ki pontozta le a válaszokat? :D
2014. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
45%
szerintem inkább az életfogytiglan lenne a megfelelő büntetés, de ha lenne halálbüntetés azt sem zárnám ki. pffff
2014. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

Az talán működne is itt:)


Rendőr:

"Ön a kutyája után nem szedte fel, kérem jöjjön velem a halálsorra. A kutyáját meg elvisszük a sintérre."

2014. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!