Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lassan 5 hónapos kutyám nem...

Lassan 5 hónapos kutyám nem eszik tálból és egyre kevesebb dolgot is fogad el?

Figyelt kérdés

6 fajta minőségi kutyatáppal próbálkoztam, száraz is, konzerv is, kis zacskós is, semmit nem fogad el csak a csirkehúst (tápként azt sem) és bármilyen jutalomfalatot.

Valoszinu el lett kenyeztetve? Mit tudok vele csinalni? elobb utobb enni fog?



2017. febr. 27. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
El van kényeztetve. Megoldás: kiválasztasz EGY tápot (vagy etethetsz nyersen is, a lényeg az, hogy megértse, hogy azt eszi, amit kap), ha nem eszi meg 10 percen belül, elveszed és megkapja következő étkezésnél. Étkezések között semmit ne kapjon, soha ne maradjon előtte kaja.
2017. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megprobalom, koszonom! :)
2017. febr. 27. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ajánlhatok tápot: [link]

Ez a kengurus íz szerintem ínyenceknek is izlik, de van belőle kevésbé furcsa is. Jó minőség, és konzerv is van a gyátótól többféle ízben szintén jó minőség. Az 1. válaszoló jól leírta, hogy kell elérni hogy egyen. Azt szeretik a legjobban tapasztalataim szerint ha a szárazat fele arányban kevered konzervvel és így ropogós aszpikos cuccot kapsz. Sok szerencsét! :)

2017. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó bocsánat még kölyök, akkor érdemes ezt:

[link]

Kölyök konzervük is van egy pár, érdemes kipróbálni, ha felnő pedig amit ajánlottam. Etetési útmutató a zacskón lesz.

2017. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ui.: Ha kibontod a konzervet érdemes venni hozzá lezáró műanyag fedelet és hűtőben tárolni ha nem fogy el, mert megkukacosodik.
2017. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2017. febr. 27. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!