Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az "olcsóbb" kutyakajáknál...

Az "olcsóbb" kutyakajáknál melyek a legjobbak, tápérték szempontjából?

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nohát. Igazán gondoskodhattak volna megfelelő mennyiségű tápról a gazdáik, hogy ne kelljen váltani. Ha meg mégis kell, miért nem állják az árát (utalják el neked), hogy ne kelljen ezen agyalnod, ha már egyszer vállaltad őket. Persze ez most rajtad nem segít, ha ezen nyekegek, így azt kérdem mennyi a kilónkénti maximum ár? Úgy könnyebb lenne javasolni bármit is.
2017. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Brit premium elmegy, de sokat fognak tőle kakilni.


Ha beírnád, mekkora a fehérje-zsír arány a kutyatápban amit most esznek (ha megvan még a csomagolás), vagy a nevét a tápnak, akkor könnyebben tudnánk neked egy hasonlót ajánlani.

2017. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én voltam aki a Brit-et írta. Nekünk ugyan kistestű kutyánk van, de próbáltuk egy kölyök németjuhásznál Junior Large-ot. Teljesen jó volt, árban is, minőségben is. Nekem az volt a fontos leginkább, hogy meg tudjam értetni a kutya gazdájával, mi a különbség egy Brit, meg mondjuk egy Chappi, vagy Tesco gazdaságos között. Sikerült, és ebben sokat segített az is, hogy lényegesen kevesebbet kellett belőle adni a kutyának.

A végtermékek tényleg nem kis adagok voltak, de én úgy állok ehhez, hogy tökmindegy a mennyiség, akkor is össze kell szedni.

2017. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!