Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF etetésnél a marha tüdő...

BARF etetésnél a marha tüdő nem húsnak számít? Kevés benne a tápérték? Tényleg diétás? Fogyózni kell a kutyámnak.

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Belsőségnek számít.

"Marha tüdő puha, könnyű, habos összetétele van, nagyobb mennyiségben hasmenést okozhat, ezért takarékosan kell adagolni . Ideális csonttal keverni. Porcogót tartalmaznak , mely gazdag forrása a könnyen felhasználható kollagénnak. Minden korosztály számára alkalmasak."

2016. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. nov. 4. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudtam, hogy húsnak számít, de mondjuk csak azzal etetni valószínűleg nem a legszerencsésebb, inkább kiegészítésnek jó, lévén nem izom. Elég vicces állaga van, én szeretek néha adni a kutyáknak :)

Viszont azt a hátrányát mindenképpen meg kell említenem, hogy kétszer annyi helyet foglal, mint bármilyen más hús, pont a szivacsos jellege miatt :D Kis fagyasztóval nem egy idális kaja :)


Fogyóztatni viszont leginkább úgy érdemes a kutyát, ha kerülöd a zsíros húsokat meg a bőröket, az adagját pedig csökkented a szokásos 2/3ára, esetleg felére, aztán ha elérte a normál súlyát, akkor lehet emelni (nyilván nem annyira, amennyitől elhízott, hanem kevesebbre, be kell lőni, hogy mikor jó).

2016. nov. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. nov. 5. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!