Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért van az hogy a 7 honapos...

Bogyóóó00 kérdése:

Mért van az hogy a 7 honapos kan kutyám sokat szexel plüss állattal?

Figyelt kérdés
A sok az azt jelenti hogy naponta min. 10x biztos, és van ugy hogy a kezemet is meg hasonlot, ez vele jár és majd leszokik rola vagy pedig próbáljuk leszoktatni?
2017. márc. 3. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Ivartalanitani kellene, ne engedjétek neki, hogy azt csinálja. Ti kell hogy leszoktassátok róla. Ivaros és azért csinálja.
2017. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ivartalanitáson kivül más választás nincs?
2017. márc. 3. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
de van, le kell nevelni róla. Gondolom a falkasorrenddel sincs minden oké.
2017. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nincs, mert azt fogja csinálni. Neki is jobb meg más szukáknak is ha ivartalanitva van, nem kell kiskutyákat szaporitani.
2017. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem azért csinálja, mert ivaros, hanem azért mert domináns. Egy 7 hónapos kutya már jócskán benne van abban a korban amikor elkezdi feszegetni a határokat és keresni a főnököt a családban. Ha nem találja meg, akkor magát nevezi ki főnöknek és egyben döntéshozónak is. Ez többek közt abban nyilvánul meg, hogy meghág dolgokat. Egy falkában ezért halál jár, szóval el lehet képzelni, hogy ez mekkora pofátlanság a részéről, még ha neked viccesnek is tűnik.

Tiltani kell és vezetőként viselkedni. Az ivartalanítás erre nem megoldás.

2017. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem szexelés, hanem domináns viselkedés, ami pofátlanság veled szemben, és határozottan tiltani kell neki.

Az ivartalanítás meg amúgy is javasolt.

2017. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
61%
Az én kutyám szuka és 4 honapos. Ő is ezt csinálja de már lelett szoktatva rola.
2017. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem ö az első kutyám és én ezt nem tudtam, megpersze azért probáljuk leszoktatni de mindig talál valamit amivel tudja csinálni.
2017. márc. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!