Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnának segíteni a kutyasuliban?

Tudnának segíteni a kutyasuliban?

Figyelt kérdés
Van egy egy 8 hónapos csivavám elég kicsi. 5 hónaposan került hozzánk addug valószinüleg a külvilágból semmit sem látott, de nem sikerült leszoktatni arról hogy ne ugatva közelítse meg a kutyákat.Ha odaérünk egy kutyushoz (már ha nem szalad el a gazdija amint meglát minket, amit meg is értek sajnos:/) akkor teljesen megadja magát és lekuporodik a földre.Van a családban tobb kutyus is (nem velunk élnek) velük nagyon jól elvan ismeri őket ezért ott ez nem okoz problémát. A sétáltatások viszont már számomra egyre rosszabbak.Nem úgy kezelem mint egy ölebet sosincs az ölembe mindig sétálva jön mellettem.Megértem hogy pici de más kutyusok is vannak akik kicsik de mégsem így közelítenek meg egy kutyát.Nem akarom tovább rontani a helyzetet mert valószinűleg valamit nem jól csináltam.Foglalkoznak ilyen problémával kutyasuliban? És ekkora pici kutyát is fogadnak?És lehet külön foglalkozást is kérni ahol csak az én kutyámra koncentrálnak?És tud valaki valamilyen iskolát a 3.kerület vagy annak közelében? Előre is köszönöm!
2017. márc. 4. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
igen kutyasuli segíthet, vannak privát órák de azok drágábbak is. De mit tettél eddig a probléma ellen? Miért nem tiltottad le?
2017. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tiltom de úgy veszem észre így jobban fél.Abbahagyja ha letiltom de ha egy lépéssel közelebb kerülünk újra elkezdi és ha már 1-2 méter közel vagyunk ott már abbahagyja és lekuporog.Ezután minden oké de a megközelítésétől már a falra tudnék mászni:/
2017. márc. 4. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
te csak tiltsd. Ha látja hogy te nyugodt vagy és rászólsz ha fél és ugat akkor talán leesik neki hogy te nem szeretnéd hogy féljen és nincs is mitől.
2017. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2017. márc. 4. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!