Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasuliban azt is megtanítjá...

Kutyasuliban azt is megtanítják, hogy hogyan kell a kutyát nevelni vagy csak kiképzéd van ott?

Figyelt kérdés
Amstaff kutyám lesz,és őt szeretném kutyasuliba vinni,viszont az nem nagyon tudom,hogy egyáltalán ott mit is csinálnak. Mesélnétek még a kutyasulirol?
2016. jún. 21. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megtanítják. Sőt elsősorban a gazdit tanítják, amit te ott a helyszínen máris alkalmazol a kutyádon. Ha valami nem megy, akkor a kiképző segít, megmutatja, többször is, ha kell.

Mindenképpen tudom javasolni.

2016. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy pl tukorkutyasuliba viszed vagy "simaba"
2016. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ezzel a kutyasulis dolgokkal nem vagyok még tisztában,pedig már érdeklődtem ismerősöknél de nem sokat tudtak mondani nekem. Mi a különbség a sima és a tükörkutyasuli között?
2016. jún. 21. 12:53
 4/9 anonim ***** válasza:
A "tükör" suli sokkal hangzatosabb kifejezéseket használ és sokkal drágább.
2016. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudom,hogy ez sima kutyasuli ahova én szeretném vinni
2016. jún. 21. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Személy szerint én a "simát" preferálom.
2016. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak jól válaszd ki a sulit. Én befogadtam egy kutyát, aki elég hevesen reagált más kutyákra, mert szimplan nem látott még kutyát nagyon és nem tudta, mi a helyes viselkedés. 2 kutyasuliban jártunk, ahol mindkét helyej szétcseszték, a testi fenyítésről nem írok, de a kutya erősen agresszív lett, addig kb 500 idegen emberrel találkozott és egyikkel sem volt agresszív, felelmeben a kutyaiskolában minden alkalommal összecsinálta a lábát, nem mert elmenni piszkolni valószínűleg. Az addig utazni, kocsikázni imádó kutya a betonba körömmel kapaszkodott, nem akart beszállni a kocsiba. És félősebb lett itthon, mint volt. (Nem volt épp elkényeztetve az előző gazdájánál). Aztán megtaláltuk azt az iskolát, ahol foglalkoznak a szocializációval, és megoldást is keresnek a problémákra. Itt nem engednek össze több problémás kutyát, es nem az a cél, hogy az engedelmest mindenáron lerakja...
2016. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam,hogy ez a kutyasuli ahová szeretném vinni,ez elég jó,ismerősömék oda járatják a kutyájukat,szóval remélem majd jó lesz a staffinak.
2016. jún. 21. 14:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Van kutyasuli, ahol csak kiképzés van, egész végig pórázon vannak a kutyák. Olyan iskolát válassz, ahol van szocializáció is, összeengedés, van nevelés is és van tanítás is. Ez a három kell egy normális családi kutyának.
2016. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!