Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tünetei vannak ha a...

Milyen tünetei vannak ha a kutyám kullancstól betegséget kapott?

Figyelt kérdés

Már kettő volt benne az egyik az oldalában a másik a szeme fölött :( úgy féltem, pedig használunk ilyen szert ellene, de úgy néz ki ez nem válik be akkor. BIOSPOTIX, rá kell tenni a nyakára ilyen beszívódós ez is a bőrbe, ha ismeritek és rossz szóljatok, bár elég drága volt...

Úgy aggódok a kis sz*rosért mg csak fél éves. yorki és meghalnék ha lenne vele vmi. És a legrosszabb h bent a kertben szedi össze, erre lenne vmi tippetek h a kertet h védjük meg?


2010. máj. 10. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tünetek:

-étvágytalan

- kedvetlen, csak fekszik

- a vizelete nagyon elsötétül


Nekem mindezt állatorvos mondta, és azt is, hogy ha fellép az étvágytalan, kedvtelen hangulata, már akkor azonnal orvoshoz kell vinni.



Amit ajánlani tudok ellene, és nagyon jó:

Otello nyakörv, Tescoban olyan 700 Ft és kb 2 hónapig tökéletesen véd, komolyan.

Vagy, állatorvosnál kapható 4000 Ft-ért Scalibor nyakörv, az 6 hónapra nyújt védelmet és tökéletesen véd.

2010. máj. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


A kertre fogalmam nincs, szerintem próbáljátok meg átlocsolni rovarírtóval. Végül is a pólusokat zárja el, gondolom a kullancsnál is működik. Egy próbát megér, mert ti is összeszedhetitek.

2010. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia!Nekem 3 hónapos yorkim van mi a practicot kaptuk kullancs ellen állítólag nagyon jó,ez nem nyakörv,hanem csepp és a nyakára kell önteni az egészet!Védi az egész kutyus testét egy hónapig jó egy adag!Ezt kimondottan ilyen kiskutyákra javasolják,mint a yorki...Átérzem az aggódásodat,mert nagyon lehet kötődni ezekhez a rosszcsontokhoz!
2010. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!