Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem egy inteligens, közepes...

Asdfghjkl5 kérdése:

Nekem egy inteligens, közepes méretu, a gazdáját megvédö, eros kutya kellenne milyen kutya fajtát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 17:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Németjuhász,komondor,rottweiler,kaukázusi
2017. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
ha a kutya csak arra kell hogy inkább azt tépje szét a medve akkor ne legyen kutyád...
2017. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nem arra kell és köszönöm a válaszokat
2017. márc. 5. 18:57
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
A helyesírásodon kéne gyúrmázni, nem a karodon.
2017. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem keress egyet a menhelyen, ott mondhatod hogy milyet szeretnél és adnak olyat ami neked jó. Ott már tudják, hogy nem gyáva a kutya vagy mekkorára nő érted. Ha veszel egyet még kicsit, ki tudja milyen lesz. Menj be menhelyre, ott majd segítenek! :)
2017. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

#8

Te teljesen hülye vagy? Fogalmam sincs hol lakik a kérdező (gondolom Erdély/Felvídék) de medvét engedély nélkül nem lehet lőni még vadásznak se. Arról nem is beszélve, hogy annál patkányabb dolog nincs is, hogy megsebesíted a vadat, jelen esetben a te légpuskás javaslatoddal és napokig hagyod szenvedni. Még úgy is, hogy a légpuskák többsége nem alkalmas egy medve elejtésére, de van olyan ami komolyabban meg tudja sebesíteni ami késöbbiekben halált is okozhat. Rád kéne lőne velük nem medvékre.


Kérdező:

Rókát bármilyen kutya elijeszti, farkasok ellen többnyire mindegy milyen kutyád van, ha akarják ígyis úgyis megeszik, már csak a létszámfölény miatt.(Mert ugye falkában vadásznak.)

A Kaukázusit régen medve vadászatra tenyésztették ki, most már azért távol áll tőlük de ha megfelelően van nevelve kétlem, hogy megijedne. Ha nem vagy jártas a fajtában akkor olvasgass utána, érdeklődj tenyésztőknél mert nem az a kimondottan egyszerű kutya.

2017. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
Akita. Bármilyen hihetetlen, de jóval kisebb termetű shiba is nekimegy a medvének.
2017. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
48%
#17 te beteg vagy... majd pont az akita rohangál a bicó után mint egy idióta... felejtsd el. még shiba sem. főleg egy ilyen szellemileg elmaradottnak nem valóak ezek a fajták.
2017. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
26%
Anyád a beteg. És igen, láttam már ilyen fajtákat gazda / bicó mellett futni. Minden csak nevelés kérdése. A tacskóra is hányan mondták, hogy nem való 1. kutyának, nehéz bírni vele. Nekünk az volt az 1. és bírtunk vele. Szellemi fogyatékos kérdezőt nem látok, viszont sok bunkó s*ggf*j*t igen. Tipikus magyarországi magyar mentalitás.
2017. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%
még jó hogy nem magyarországi magyar vagyok és akitám van :)))
2017. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!