Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két óriás testű és két közepes...

Két óriás testű és két közepes kutyust szállíott már valaki szedánban? Vagy őket csak más típusú autóval lehet szállítani? Ha utóbbi, kérlek írd le javaslatodat!

Figyelt kérdés
Asszony van (jobb egyben), gyerek(ek) - hátul - még nincs(enek) - egyenlőre!

2017. febr. 3. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a rendőr szerint rakományként kell kezelni, tehát vagy szállítóboxban, és azt kötözöd ki, vagy magát a kutyát, hámmal, gumipókkal, mindent bevetve, hogy ne legyen mozgástere. Ha legkisebb esély van rá, hogy megzavarhat a vezetésben, akkor büntetnek.


Ha sok ilyen utazást tervezel, akkor oda nagy autó kell.

vw multivan

2017. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy G Astrában még kecskét is vittem a hátsó ülésen. 😀
2017. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg F kombiban 2 kutyát meg 4 bocit! És ez komoly! :)
2017. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerre ? 😀😀
2017. febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze. A boci az hengeres adagoló szelepes ital melegen tartó, a kutya meg a duplafalú belül GN méretű étel melegen tartó box.

Csak nem sokan értik ezt a zsargont, jó nézni élőben is a reakciókat, mikor ezt így elmondom. :D


De azért így is dicséretes, átlag autóba 1 kutya is alig férne el.


De púpos astra ide vagy oda, egy családhoz, + 4 szállítóboxhoz valami kényelmes kishaszon jármű kell.

Még egy 7 személyes is kérdéses, mert ha utazásról van szó, akkor nyilván a családnak is vannak cuccai.



Őszintén szólva meggondolnám, hogy inkább utánfutót vegyek, egyrészt a hétköznapokra maradna egy "normál" autó, ami nem foglal 2 helyet a parkolóban, és nem eszik városban 12 litert, másrészt tized annyi befektetés.

2017. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2-es és 4 es vagyok. Ja így már értem. Erről soha nem hallottam. Biztos azért , mert lány vagyok ☺
2017. febr. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!