Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első tüzelésnél mennyi az...

Első tüzelésnél mennyi az esélye, hogy vemhes lesz egy kutya?

Figyelt kérdés
Most tüzel először a kutyám és átszökött a szomszédba (eddig sose szökött el) és ott találkozott egy fiú kutyával (ami nem is a szomszédé,csak valahogy ott volt). Amikor én hazaértem és láttam,hogy ott van akkor nem történt semmi. De nem tudni mióta volt ott. Remélem nem történt semmi. Ha történt valami akkor az első tüzelés alatt kevesebb az esélye,hogy vemhes lett? Ivartalanítani nem fogunk mert a kutyát kiállításra hordjuk (törzskönyves).

2017. márc. 6. 15:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem tesz neki rosszat ha beadják neki azt az oltást amitől nem lesz vemhes? Mert azt mondják méhgyulladást okozhat. Azt meg úgy lehet gyógyítani,ha kiveszik a méhet.
2017. márc. 7. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!