Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális méret ez egy ma 3...

Normális méret ez egy ma 3 hónapos törzskönyvezett fajtatiszta német juhász szukának? Marmagasság 42, súlya 14 kg!

Figyelt kérdés
Nagy testű szülőktől való az ok,de ma találkoztunk egy szintén fajtatiszta tk.s kan n.juhász kan kutyussal akinek a gazdája azt mondta hogy szerinte túlméretes az enyém mert nagyobb mint az övé!
2010. máj. 10. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű,a tiéd talán gyorsabban nő...
2010. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kölyök kutyát nem hasonlítunk. Ha nagy méretűek a szülők, várható, hogy a tied is nagyobbra nő a standard által ajánlottnál.

A növekedés üteme sem egyforma . Általában a súlynál ahány hetes, annyi kiló az átlag.

2010. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Nekem volt olyan szukám aki 6 hónaposan már túlméretes volt...

Sajnos ez benne van a pakliban. Ha valóban ez a helyzet akkor a kiállítások lőve.

Viszont volt olyan német dogom aki 9,5-10 hetesen volt ekkora,náluk ez mondjuk jó..

2010. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ok,köszi a válaszokat!:)

Nem akarom kiállításokra vinni meg amúgy is ivartalanítva lesz csak ez a pasi ma úgy beszélt mintha mekkora nagy baj lenne hogy ekkora a kutyám az övéhez képest!

Olyanokat mondott,hogy 100%ra vehetem hogy csontgyenge lesz meg dp-s meg ilyenek!

2010. máj. 10. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Csontgyöngye? nem hiszem, hogy lesz mert minél nagyobb annál több súlyt kell elbírni és ezért a csontnak is erősnek kell lennie. Meg minden nap kiviszed futni sétálni lépcsőzni az megerősödik. És az én németjuhász szukám egy hete lett 3 hónapos és már most szinte meghaladja a 40 marmagaságot.
2012. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!