Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetikus tanuló vagyok....

Kutyakozmetikus tanuló vagyok. Az oktatóm azt mondta, az egészségügyi részeket kötelezően #9 / 2mm-es fejjel kell vágni. Én rendeltem #10F / 2mm-es vágófejet, de kinézetre nagyon nem olyan mint a 9-es. Jó a 10F-es is, vagy mindenképp a 9-es kellene?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!

2017. márc. 7. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Az oktatód azt mondta, az egészségügyi részeket kötelezően #9 / 2mm-es fejjel kell vágni.


Van valami értelmes kérdésed is?

2017. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Bocs, de ezt vezessük végig. Jársz egy tanfolyamra, az oktatód mond valamit, neki nem hiszel, akit legalább személyesen is ismert és láttál már, meg biztosan valamiyeln szinten szakember hiszen azért lehet az oktatód (ha meg gyakorlati oktató akkor őt választottad, tehát nyilván még bíznod is kell benne). Majd mivel neki nem hittél itt megkérdezed a neten, hogy teljesen ismeretlenek ki tudja milyen háttérrel, szakmával mondjanak valamit? Nem érzed kicsit furának a kérdésedet? Amúgy én inkább az oktatónak hinnék, és nem tudom miért másmilyet rendeltél mint amit mondott.
2017. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!