Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tenyésztők csak gazdagoknak...

A tenyésztők csak gazdagoknak adnak kutyát?

Figyelt kérdés
Én csakis tenyésztőtől vennék kutyàt, mert van egy àlom fajtàm. De nem tudnàm megvenni neki a legdrágàbb tàpokat, csak pl joseràból a szuperprémium tàpokat, vagy Brit, ilyesmikre gondolok. Persze àllatorvosra tennék félre, élősködők ellen is védekeznénk. A kutyàval napi szinten tudnék 3-4 óràt foglalkozni aktívan. Az alap felszereléseket is persze megvenném.

2017. márc. 8. 07:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Annak adnak kutyát aki alkalmas a tartására. Beszélj a tenyésztővel és kérdezd meg hogy ilyen feltételek mellé ad-e neked kutyát.
2017. márc. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az oltàsokat kifelejtettem, természetesen az is meg lenne:)
2017. márc. 8. 07:13
 3/23 anonim ***** válasza:
34%

Nem azt nézik hogy kinek dagad és kinek nem. Jó most nem azt mondomGondolj bele ő úgy is kap pénzt a kölyökért ha egy gazdag fizeti vagy ha egy szegényebb. De ugye a jó tenyésztő nem pénzért csinálja meg ugye nem is éri meg nekik csak hát van egy szenvedélyük.

Érdekes a te eseted de kalkuláld bele a költségvetésbe hogy ovi&suli is van ami szintén nagyon fontos dolog.

Bátor vállalkozás amit csinálni fogsz te a te dolgod és a kutya nem az anyagi helyzetedet alapján fog szeretni.

2017. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A kutyasuli mindenképp! Sportolni szeretnék vele agility, dog dancing stb:)
2017. márc. 8. 07:20
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

És akkor pontosan mire is nem lenne pénzed? :D

Csak úgy mondom, hogy a Josera nem sokkal rosszabb mint pl. a Royal Canin, pedig a legtöbb tenyésztő azzal etet.

2017. márc. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De ezt nem kell ilyen drasztikusan érteni, nem vagyok szegény, inkàbb csak középosztàly :)
2017. márc. 8. 07:36
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Melyik fajtáról van amúgy szó? :)
2017. márc. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hàt acana pl TOTW stb:D
2017. márc. 8. 07:37
 9/23 A kérdező kommentje:
Magyar vizsla :) volt màr vizslàm ,ismerem a fajtàt, csak ő csalàdi kutya volt sajnos nem tenyésztőtől. Csomót kiràndultunk, tanítottam futtunk együtt:)
2017. márc. 8. 07:38
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

A kutya fajtájára gondoltam xD

De én pl. kifejezetten szegény vagyok, mégis eladtak nekem kutyát. Jó Ő "csak" egy labi.

Igazából szerintem ez tenyésztőtől függ, de ha pl. Ausztrál Juhászról, vagy Borderről van szó, akk sokkal inkább fogja érdekelni a természeted, élerviteled és hogy mennyire vagy elhivatott.

2017. márc. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!