Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnatok segiteni? Mitol van?...

Tudnatok segiteni? Mitol van? Vagy hogyan elozzem meg?

Figyelt kérdés
Van egy beagle kutyusom es ritkan rajon ilyen kohoges vagy roham szeruseg ami rofogesre hasonlit! Regebben utanna olvastam es allitolag ez olyan mint nekunk a csuklas! De azert a ti velemenyetekre is kivancsi vagyok!
2017. márc. 8. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos mit mondott?
2017. márc. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a kutya csuklik, akkor csuklik, azt nehéz köhögéssel összetéveszteni.

Ha az, amire gondolok (a röfögésből meg a rohamszerűségből ítélve gyanús), akkor lehet, hogy csak felszippantott valami port vagy szöszt, és azt próbálja eltávolítani a légutakból. Segíthet olyankor, ha összefogod a száját és belefújsz az orrába.

Persze az a biztos, ha megnézeted dokival.

2017. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fordított tüsszentés? Ha jól emlékszem, van egy ilyen, ha rákeresel a reverse sneezing kulcsszavakra, akkor videón meg tudod nézni, hogy olyasmi-e. Ha az, attól elvileg nem lesz baja a kutyának.

Ha nem erről van szó, akkor mindenképpen vizsgáltasd ki állatorvossal. Szívféregre szűrt a kutya ill. védekeztek ellene?

2017. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jé, ennek a jelenségnek neve is van? Ma is tanultam valamit, köszi :)
2017. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szoktunk neki venni tablettat szivfereg ellen

Egyebkent annak mik a tuneteik?

2017. márc. 9. 19:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,ez az! Forditott tusszentes! Koszonom hogy valaszoltas es megtudtam vegre hogy miez! Akkor tenyleg nem kell aggodni? Mert akkor megnezetem
2017. márc. 9. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha tényleg ez, nem kell aggódni. Maximum ha nagyon gyakran csinálja, mert akkor azért a biztonság kedvéért megnézetném. De te is írod, hogy csak ritkán van. Szerintem sok kutyusnál előfordul.
2017. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!