Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Udw mindenkinek! Vettem egy...

Miska Vig kérdése:

Udw mindenkinek! Vettem egy kis Kuvasz kutyát 7 hetes, mivel es hanyszor etesem? Es nehez e betanitani h ne menyen ki az utcara?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Üdw neked is, kedves állatkínzó! 7 hetes kutyának még az anyja mellett a helye, de persze ez sem téged, sem a lelketlen szaporítót nem érdekli, mi? Az etetésnek és a tanításnak miért nem a kkutya beszerzése ELŐTT néztél utána, miért utólag jut eszedbe?
2017. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Miert hoztad el 7 hetesen?!?! Minimum még egy hetet várnom kellett volna! (Törvény írja elő h minimum 8 hetesben kell lenni!!!) es miert vettél így kutyát h utána sem olvastál? (Legalábbis nekem ez jo le) ne várd itt a csodát, inkább vegyél könyvet, vagy menj el a könyvtárba, olvass az interneten. Es miert vagy ennyire felelőtlen??? Gondolom valami aljas szaporitotol vetted, akinek csak a pénz a lényeg... tenyesztotol kapsz tápot amit ott is evett, es torzskonyvet, es 8 hetes kora után adja neked!!!
2017. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 lugoka ***** válasza:
95%

Kicsit hamar hoztad el ez tény. Kérdezd meg, hogy mivel etették mielőtt elhoztad és először etesd azzal. Én napjában 3szor etettem ennyi idősen és nem adtam egyszerre sokat enni. Kaja után nem hagytam ugrálni stb. Arra, hogy ne menjen ki, én külön nem tanítottam. Ha jó kötődést alakítasz ki vele akkor nem fog elmenni. Ennyi idősen meg pláne nem. Elég lesz talán egyszer kétszer rászólni. Nagyon figyelj már most a rangsorra, hogy te legyél a falkavezér és akkor nem lesz gond vele. És olvass, olvass, olvass, meg olvass. Ja, meg tanuljál és olvass. :) És kérdezz inkább minthogy elrontsad. Első kutyád?


És csak, hogy legyen miért lepontozni: Ha csak állatkínzót kiáltunk és nem segítünk, az biztos használ a kutyának ugye?!

2017. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Előszöris vidd állatorvoshoz! Vizsgáltasd meg és lásd el olyan dolgokkal amiket a doki mond...

Aztán ennyi idősen természetesen a lakásban KELL tartanod, aztán amint tudod oltasd be és féregtelenísd, ugyanis BIZTOSAN NINCS! Nagyon vigyázz különben az sem biztos, hogy a holnapot megéri.


A szaporitó, pedig téged is átvert ez tény. Nem tudom, mennyit fizettél?

Persze te magad is nagyon felelőtlen vagy és a te hibád is, de mégis 1xre áldozat is vagy.

Esetleg megadhatnád priviben ennek az állatkinzónak az elérhetőségeit. Szívesen elbeszélgetnék vele.

2017. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Állatkínzó! Az ilyeneknek hosszú évekig börtönben lenne a helye mellé 1.000.000 ft!
2017. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell nekiesni a kérdezőnek ,az segít bármit is ? Etesd valami jobbfajta (nem 200 ft/kg árú) kölyöktáppal ,amit nem tescoban kapsz hanem állateledel boltban és ott adnak tanácsot..márkákba nem megyek bele az már hit kérdése. Hogy ne menjen utcára ahhoz rendes kerítés kell,vagy bekerített rész ,egy 2 hónapos kutyát sehogy nem fogsz erre megtanítani,no meg el is lophatják. Ha meg nagy lesz akkor főleg kell a kerítés. Láncra ne verd! A kuvasz attól megbolondul és a gazdáját is megtámadja felnőtt korában.
2017. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel etesd?

Alapvetően azzal kellene, amit a tenyésztőnél evett. Mivel nem tenyésztőtől van, így vegyél neki egy prémium minőségű kölyöktápot nagytestű kutyák részére, és etesd azzal. Pl. Acana, Taste of the Wild, Orijen, Real Nature, Brit Care - néhány márka.

Annak nehéz megtanítani bármit is egy kutyának, aki nem tudja, hogyan kell. Ezt is meg kell tanulni, erre való a kutyaovi, iskola. Ott megtanulod az alapvető dolgokat a nevelésről.

Egyébként megfelelő kerítés szükséges, akkor nem tud kimenni. Nyitott kapunál meg meg kell tanítani, hogy nem mehet ki, csak amikor sétálni viszed és megengeded. Nem nehéz megtanítani.

2017. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1%

A helyzet a következő. Volt egy szaporító,állatkínzó,törvénysértő utolsó féreg akitől megvetted x ezer forintért (gondolom nem 150.000+-ért mint amennyiért egy rendes,tisztességes tenyésztő adná)a keverék,génhibás kutyádat.


Egy fokkal sem vagy jobb mint az az ember aki meg akar mérgezni egy kutyát. Te amúgy tudod hogy TÁMOGATTAD az ÁLLATKÍNZÁST?!!


Állatorvoshoz vidd el először! Féregtelenítsd,add meg a szükséges oltásokat és chipeltesd be mint egy tisztességes kutya tulajdonos! Aztán vedd meg neki a gyógyszereit (fogadok hogy nem egészséges a kutya). A Taste OF The Wild márkájú tápt ajánlom. NE vegyél:

Tescos és egyéb olcsó s*rokat


Figyelj arra hogy NE legyen benne tartósítószer,színezé,ízfokozó LEGKEVESEBB legyen a gabonából és egyéb növényekből és a LEGTÖBB LEGYEN A HÚS. Egy normál táb 700-1000ft/kg árban mozog

2017. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
6-os voltam ..Megveszett bolondok járnak ide kedves kérdező. Egyáltalán nem vagy állatkínzó,de nyugodtan pontozzanak le csak, biztos ez az egyetlen örömük a fröcsögésen kívül . Egy nyamvadt héten ,7napon vitatkoznak és lassan életfogytiglanra ítélnek itt ,a lényeg meg kb elvész . Azt nem veszik észre ,hogy ezzel a hozzáállással pl belőlem is pont azt váltják ki ,hogy már csakazértis "szaporítótól" vennék kutyát 7 hetesen, mert ahol ilyen stílusú marhák támogatják az állítólagos állatvédelmet,és a babérkoszorús tenyésztőket, az tökéletes negatív kampány nekik és bárkire hallgatnék, csak ezekre nem.
2017. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Megnyitod az oldalt és szépen átrágod magadat a linkeken. hasznodra fog válni.

2017. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!