Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kutyát a...

Milyen fajtájú kutyát a legérdemesebb betanítani a szarvasgomba kutatásra?

Figyelt kérdés

2016. dec. 2. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
malacot.
2016. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
basset hound, beagle, véreb. Ezeknek a legjobb a szaglása, gondolom alkalmasak rá.
2016. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Van egy kifejezetten erre tenyésztett fajta de nem emlékszem a nevére és alapból is rohadt drága fajta.
2016. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
97%
Szerintem a lagotto romagnolo-ra gondolsz. De malacot is szoktak betanítani.
2016. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
#4 igen arra gondoltam. Valszeg' még egy vaddisznó is olcsóbb mint az a kutya xD
2016. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen kutyát venni + kiképezni kisebb vagyon, ami nem biztos hogy megtérül... Tényleg jobban kijössz inkább egy malaccal.
2016. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nyílván nem fogom megvenni a kutyust,nagyon drága. Viszont sokan kiképzett egyéb fajtájú kutyákkal nagyon sikeresek. Olyanra lennék kíváncsi hogy pl. a foxi,a Jack Russell terrier vagy a labrador a jobb.


Azt hallottam hogy a malacok megeszik,mivel számukra is ízletes csemege

2016. dec. 2. 21:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már inkább labrador. De a kopók, beagle-ek, vérebek valóban jobbak ebben, mint a terrierek és retrieverek. A vételár -hacsak nem nagyon ritka fajtát választasz- kb ugyan annyi, egy fajtatiszta, jó kutya 100.000 ft-tól kezdődik.


Egyébként minden fajtával lehet dolgozni, vannak, akik juhászkutyákat használnak. Azoknak a nevelésük egyszerűbb, ha nincs tapasztalatod a kutyázásban, ne egyből kopót válassz.

2016. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Amstaff keverékem volt,most egy német vizslám van és egy tacskó keverék kutyusom. Határozott,erős jellem vagyok és igen sportos.


Még egyenlőre nem vagyok tisztában a dolgokkal. Tanulni fogok meg ugye a gombászoknak vizsgát kelll tenniük ( a kutyáknak is) szóval egyenlőre hosszú távon gondolom. Köszi :)

2016. dec. 2. 23:14
 10/16 anonim ***** válasza:
2016. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!