Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindenkinek ekkora szenyó a...

Mindenkinek ekkora szenyó a kutyája?

Figyelt kérdés
Egész nap kb le se kakil, de amikor eszek akkor jön pitizni meg olyan szépen néz rám... Úgy érzem kihasznál.
2016. jan. 11. 20:55
 1/9 anonim válasza:

játssz vele többet, dícsérd meg, ha mozgékony kutya, akkor vidd el futni

kutyámmal kezdetektől fogva sokat foglalkoztam, amikor meglát egyből elkezd ugrálni, ha pedig több időt kint vagyok, akkor mindig ott van mellettem...:)

2016. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az enyém tudja, hogy úgysem kap a kajámból egy falatot sem.
2016. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az enyém is egy bitang bélgép, de imádom :D

Amúgy mit vársz tőle, menjen szórakoztatni Téged? Vidd el sétálni, vagy játszatok valamik olyat, amit élvez.

Az enyém is csak fekszik mellettem, ha épp nem csinálunk semmit.

2016. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kutyák alapjáraton ilyenek :D


Megtörtént szitu, futtatóban. Bejön egy öreg bácsi.


Ott van az enyém,aki tacsi-bullterrier, nem haverkodik idegen emberekkel.

Egy staffi, aki nem haverkodik kb. senkivel csak mászkál.

3 stafford-németjuhász keverék, jó nagy dögök, akik mindig csak a többi kutyával játszanak.

És két palotapincsi, akik leginkább csak a rendet felügyelik(:D).


Szóval bejön a bácsi saját kutyával, elkezdi nasival etetni az övét, erre ezt a többi kutya észreveszi és egymás után odaszállingóznak. Bácsi mondja, hogy na jó, kap mindenki egy kekszet, de szépen üljenek le és ba..szus nagyság szerinti sorrendben odaültek a kutyák és fegyelmezetten kivárták amíg megkapták a kis kekszüket :D


Kajáért mindent.


A minap az enyém meglátta ahogy bejön a kapun a bácsi, már elkezdte nyalni a száját, erről ennyit.

2016. jan. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az biztos h a kaja a mindenük. Nem foglalkozol vele eleget. Ha van közös program és közös emléketek lesz miért odamennyen hozzád hízelegni,vagy épp vinni azt a játékot ami neki tetszett. Ha unatkozik és téged lát a környéken vinni fogja a játékát, jelezni fogja hogy akar veled lenni. Akár ugrál mert várja h szaladhasson veled egy kicsit. A kutyinak ez berögzül és ha te el is felejted zaklatni fog és rendetlenkedni fog, hogy felfigyelj arra h mit akar. Az én kutyim hozzászokott hogy megyünk sétálni és beáll elém és nyüszög. Kiengedem megyek vele es boldogan ugrál és hízeleg Anélkül h bármit is tettem volna igazán. Meghálalja hogy foglalkozol vele. Vannak nehéz esetek, akik ezt nehezebben érik el vagy másképpen mutatják ki.A kutya sokszor tükrözi a gazdája viszonyulását magához. Az én kis 40 kg-os kutyim olyan mint egy kiscica, beül a lábamközé és dörgöli magát hozzám, meg aprókat nyávog. 😃❤❤❤ És akkor tudom h örül, és elvárja h szeretgessem. Ez általában futás után van,vagy ha rég nem látott! 😐❤❤
2016. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kuncsorog az azt jelzi h tudja h kapni fog egy falatot, ami arra utal hogy már valaki adott neki asztal mellől, vagy akár kajálás közben. Nem szabad rászoktatni különben reggeltől estig azt várja h adj neki egy falatot. Tanítsd meg neki h nem kap onnan, és kapjon mást. Pl kicsit játsz vele ,vagy adj neki feledatot majd jutalmazd meg egy finom falattal. 😉😄 Át fog szokni erre. 😊 Ha nincs időd rá akkor ilyen marad. 😊 De hát min csodálkozunk ... Kutyi.😉.Ők ilyenek.😊
2016. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt fáklyásmenet, de kezdetektől tiltottam a "kunyit". Lecsapott fül, szomorú bociszem, rebbenő tekintet. Fityiszt! Megvan Neki minden ami kell, napi 2*2 óra séta (+ eü-i), tuti kaja, figyelem, fárasztás, tanítás, törődés. Ha eszem, a helyén van. Oké, már 6 éves, de esze ágában sem lenne már csak a közelembe sem jönni, ha kaja van a porondon, ezt lesakkoztuk az első évben. Genya vagyok? Dehogy. Mindekettőnknek sokkal jobb így.
2016. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam sosem próbálkozott,kicsi korától úgy neveltem h csak 2 időpontban kap enni, és elvártam h ezt be is tartsa. Jutalomfalatot bármikor kaphat ha,tesz érte valamit. :)

De viszont másoknál jobban várja a kaját. :) Az ilyen alap szabályokat még a kiskutya megvételekor el kell határozni!Ha idősebb vagy menhelyi kutyus akkor nehéz a dolog,mivel már rögzültek a szokásai és azokat nehéz felülírni... :) Sok sikert!

2016. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem a kutya kell téged szórakoztasson, hanem te kell megadd neki azt amire szüksége van!!!


Sétáltatás, tanítás, játszás! Ebben a sorrendben.

2016. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!