Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csokit evett, hova tovább?

Csokit evett, hova tovább?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

A kutyusom anyukámnál volt ma, amíg nekem megbeszélésem volt. Ő leugrott a boltba, eközben pedig a kutyám szétnézett a házban. Az asztalon rá is talált egy tábla tortabevonó csokira (180grammos) és befalta mire anya hazaért. Kapott egy kis lecseszést de édesanyám nem tudja, hogy milyen veszélyes is a csoki így nem érezte szükségét, hogy szóljon. Mikor hazaértem fél órája akkor mesélte el, mi történt. Egy óra múlva tudunk orvoshoz menni.

Addig is, mik a kilátásaink?

A kutya 16 kilós, fél éves. Zugyborod a hasa, de se kaki, se semmi mióta itthon vagyok.

Amíg eljutunk az orvoshoz tudok valamit tenni?


2017. márc. 10. 15:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és 9-10 körül ette meg.
2017. márc. 10. 15:03
 2/12 anonim válasza:
8%
Szerintem nem lesz baja tőle. Csokit a legtöbb kutya szereti az enyém is oda van érte de nem volt semmi baja még tőle.
2017. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Majd az orvos megmondja. Telefonon is felhívhatod indulás előtt, érdemes, kell-e bevinned....
2017. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagy ügy. A miénk rendszeresen evett csokit, csokifagyit. Semmi baja nem volt tőle. Igaz, nem túltenyésztett, kényes fajta volt, mint pl. bulldog. 500 ft-os tacskó keverék.
2017. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most ti idejöttetek trollkodni vagy tényleg ennyire ostobák vagytok? Már elnézést.
2017. márc. 10. 16:19
 6/12 A kérdező kommentje:

3-as ment a zöld kéz!

Azt mondta, vigyem be, megvizsgálja és ad valamit, ami meghánytatja. Hátha még nem késő.

2017. márc. 10. 16:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem lesz semmi baja... Jó, hogy eszedbe jutott az orvos, és gyorsan cselekedtél.
2017. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt én vagyok az egyik, aki mindig próbálja megértetni az emberekkel, hogy a csokoládé az nem cián és csak egy adott dózis felett okoz problémákat, de egy ekkora kutyának ez sok. Persze ezeknél a tortabevonóknál sose lehet tudni, mennyi kakaó is van bennük, de ha ebben sok, akkor nagy gáz is lehet.
2017. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg, mi történt és hogy mennyi a kakaótartalma annak, amit evett.
2017. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a neten, 14%-os.
2017. márc. 10. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!