Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nincs a kutyamnak szajkosar...

Ha nincs a kutyamnak szajkosara, de jegye van akkor is megbuntetnek?

Figyelt kérdés
Mert akkor jegyet sem veszek :D
2017. márc. 10. 19:18
 1/10 A kérdező kommentje:
BKK-ra gondolok.
2017. márc. 10. 19:19
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább fel sem engednek a buszra. Hacsak nem valami táskában van a zsebeb .
2017. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szájkosár nélkül vagy fel sem engedik, vagy leszállítják a járműről.
2017. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Ez annyira kutyafüggő, én pár hónapja 1éves labradorom buszoztattam mindenkihez farokcsóválva nyalogatva levegőbe full izgatottan ment nézelődött eszébe se jutott senkinek leszállítani mindenki mosolyogva nézte/ simogatta.
2017. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenőr vagy a sofőr szállítatja le, nem az utasok.
2017. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
#3 ez semennyire nem kutyafüggő, a busztársaság szabályzata írja le fehéren-feketén hogy utazhatsz kutyával a buszon.
2017. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
sofőrnek se volt vele semmi baja pedig amennyiben nem volt vak láthatta, hogy egy nyakörvön és pórázon kívül semmi nincs rajta ott ugrált előtte fél méterre.
2017. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon hü.lye vagy 3-as. Ez nem kutyafüggő. Èn 4 hónapos németjuhász kölyökkutyàval utazok minden nap, mielőtt felszállunk a buszra mindig ráteszem a szájkosarat,de mikor leülünk, a kutya úgyis leszedi. Illetve a nyakàban lóg. Ha úgy szállst fel hogy rajta van (és utána sunyiba leveszed) nem szól semnit a sofőr. És ha nem első ajtós a busz, akkor is érdemes elül felszàllni, jobb fej akkor a sofőr ha làtja a kutyàt. Nekem eddig egyszer volt ellenőr, akkor is csak a kutya nyakàban lógott a szàjkosár,de feküdt csendesen,az ellenőr meg csak mosolygott. Amúgy ő bérlettel utazik. De egyébként KÖTELEZŐ a szájkosár, póràz. Igen, még a kis yorkiekon is (elméletileg...).
2017. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Nem tudom miert pontoztatok le mindenkit aki "szabalytalan".

Eddig en sem raktam ra semmit, de mar elerte a felnott meretet.

2017. márc. 10. 19:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem cuki goldim van, mégis felvetetik vele a szájkosarat. :D Ez a szabály, pont. Mondjuk ő is lecibálja magáról, ha már leültünk, de velünk pl. simán volt, hogy visszavetette a kaller, mikor a nyakában lógott. Persze volt olyan is, hogy parkba sétánál pont jött a busz, és mondtam, hogy ugorjunk fel, akkor nyilván nem volt nálunk semmi, csak a póráz, és nem volt gond, de ez a ritkább.

Szóval nem simán megbüntetnek, hanem többnyire fel sem engednek, de egyébként igen, ha fent kapnak el, akkor leszállítás/büntetés a jutalom.

Személyes vélemény: nem kicsit rontottad el a dolgot, ha már elérte a felnőtt méretet a kutyád, és eddig egyáltalán nem gyakoroltátok a szájkosaras-pórázas sétát. Innentől sokkal nehezebb lesz.

2017. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!