Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek nagyon csúnyán...

Szerintetek nagyon csúnyán megbuntetnek ha éjszaka horgászok egyet a Feneketlen távon?

Figyelt kérdés

Haverokkal leszoktunk járni sörözni oda, és annyi karaszt látunk benne, hogy elgondolkodtunk, hogy hozunk valami gatyi pecat, aztán poénból bedobjuk hátha fogunk valamit.

Mennyire figyelnek erre? Rendőrt meg nagyon nem láttam, kiirva nincs hogy horgászni tilos.


2016. márc. 11. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mennyire figyelnek erre, de az biztos, hogy 2010 óta tilos ott horgászni.Innen már csak a te lelkiismereteden múlik.
2016. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én leszarnám, simán lemennék egy spiccel.
2016. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2010ig tudom, hogy lehetett rá napijegyet venni, de van valami új halászati törvény, hogy arra a tóra amire nem lehet napijegyet venni, és kb vizterkodja sincs, állami horgaszjeggyel lehet horgászni. Csak nem tudom, hogy ez most kozterulet, vagy maganteruletnek minősül. Fogalmam nincs erről, de jó lenne kiprobalni, kollégistakent, úgy hogy csak tomegkozlekedessel járok, a horgaszatot nehéz megoldani.
2016. márc. 12. 19:40
 4/5 anonim válasza:

Legrosszab esetbe lecsuknak benneteket 36-órára plussz pénzbírság...

Jah és a felszerelésnek is löttek

2016. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pénteken és szombaton szoktak járkálni a rendőrök, de főleg a szórakozó fiatalokat nézik.
2016. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!