Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha meg csak most allitjak ki...

Ha meg csak most allitjak ki az elso jogsim es meg nem jott meg akkor megbuntetnek ha vezetek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, megdícsérnek, ilyen jó kisfiú vagy, hogy még meg sem jött a jogsid, de már szarsz a szabályokra. Szerintem még jutalomfalatkát is kapsz a rendőrbácsitól.
2016. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nő vagyok ne is zavartasd magad.

Felteztem egy rohadt egyszeru kerdest arrol nem tehetek hogy nalad a bunkosag hatartalan. Gyerekeiddel vagy szuleoddel is gobdolom igy tudsz viselkedni ahogy most eloadod magad.


Megertettem hogy nem lehet valoszinuleg akkor nem is vezetek addig :)

2016. márc. 23. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megértetted? Nocsak, hogyhogy?


Amikor az oktatód mondta el, nem értetted meg. Amikor az okmányirodában voltál, nem értetted meg. Látod, most kicsit keményebb veled valaki, egyből megérted.


Megérte, nem?

2016. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Zárójeles megjegyzés: buta a kérdés, de ha ez alapján egyből azt feltételezem, hogy ilyen böszmeséget csak nő kérdezhet, akkor meg én vagyok a paraszt.
2016. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Felteztem egy rohadt egyszeru kerdest arrol nem tehetek hogy nalad a bunkosag hatartalan."


Nálad meg a butaság a határtalan!

1.) Hetente teszi fel valaki okoska ezt a kérdést, az oldal figyelmeztet is rá amikor kiírod a sajátodat.

2.) Most tanultad, már nem tudod? A KRESZ-ből emlékszel még valamire, vagy az első utadon megölsz valakit?


"A járművezetés személyi feltételei

4. § (1) Járművet az vezethet, aki

a) a jármű vezetésére jogszabályban meghatározott, érvényes engedéllyel rendelkezik, és a jármű vezetésétől eltiltva nincs;"


[link]

2016. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott van nálad a kocsiban a jogsi akkor vezethetsz... ha otthol van a fiókban, akkor már nem, ebből következik hogy akkor se ha nem küldték miég ki.
2016. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
74%
Tudtommal a jogosítvány nélkül vezetés illegális. Nem tudtad?
2016. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!