Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek eltudnám adni?...

Szerintetek eltudnám adni? Kb. mennyiért adjam el? Mini máltai selyem kiskutyám van, ebben a hónapban lett 4 éves és kan.

Figyelt kérdés
Magyar vizslát szeretnék helyette.

#vizsla #kan #4 éves #mini máltai selyem
2017. márc. 12. 14:59
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Es igen szutykos egy tenyeszto volt szegeny kutya tele volt bolhaval meg nem berlakasban tartani
2017. márc. 12. 15:12
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Pláne egy szemét ember vagy. Elrontottad már nemkell. Mintha nem egy ÉRZŐ ÉLŐLÉNYRŐL lenne szó.

SOHA NE LEGYEN KUTYÁD. FÉREG VAGY

2017. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

En is erzo eloleny vagyok es imadom a kutyamat soha nem adnam el amugy csak sajnos oda jutottam higy nem birok vele vagy vigyem kutyaiskolaba?!

A szuleim is olyanok h nem engedik se be a hazba se sehova velunk itthon poshad allandoan szerencsetlen es egy uj kutyaval talan ujrakezdhetnek mindent

2017. márc. 12. 15:14
 14/38 A kérdező kommentje:
Most pedig megint az jon h egy fereg vagyok:)
2017. márc. 12. 15:16
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Az én vizslám is el van elég rendesen rontva... csak h ez mégcsak nem is az én hibám... előző tulaj miatt van így, es en is szívok egy hasonló ember miatt mint te! Szerinted kinek kellene egy ilyen kutya? Max gyepire kerülne be szegény, ott pedig alatatásra várna...Elrontottad, ki lehet javítani. Az enyem is rengeteget fejlődött!!!

Amúgy mit rontottak el annyira?

2017. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
4 éves törzskönyv nélküli kutyát max ajándékbe adhatsz. Senki sem fog adni érte egy fillért sem. Készíts róla pár jó képet és vedd fel a kapcsolatot a bichon fajtamentéssel. Ők találnak neki új gazdit.
2017. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
82%
vedd meg a kutyadoki könyvét. csak pozitív beszámolók vannak.
2017. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Téged is eléggé elrontottak kérdező. A szüleid helyében én meg lecserélnélek egy 15 éves kínai fiúra. Annak biztos több esze van. A kutya nem egy tárgy, hanem egy érző lény. Neked semmilyen àllat nem való.
2017. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

"A szuleim is olyanok h nem engedik se be a hazba"

Ha mini, ha nem, udvaron tartani egy szobakutyát galádság.

INGYEN ! keress neki új gazdát.

Azt meg ne is álmodd, hogy új kutyával a szüleid kutyatartási értékrendje meg fog változni.

Bekkeld ki az önálló életedet és akkor saját kutyával úgy élsz, ahogy akarsz.

2017. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Igen szobakutya lenne de lattam rajta az elso jao miutan benn aludt h nem akar kimenni szegeny es maganyos kint de anyukam nem tagit sehogy
2017. márc. 12. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!