Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek eltudnám adni?...

Szerintetek eltudnám adni? Kb. mennyiért adjam el? Mini máltai selyem kiskutyám van, ebben a hónapban lett 4 éves és kan.

Figyelt kérdés
Magyar vizslát szeretnék helyette.

#vizsla #kan #4 éves #mini máltai selyem
2017. márc. 12. 14:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező 11 év alatt van akkor még nagyon TALÁN elnézhetjük neki. De egy 12-13 éves nehogy ne tudjon már felelősen gondolkozni! Ha én 6 évesen felelősen tartottam a 3 nyulam (kint szigetelt helyen,10nm kert stb.) akkor nehogy ő legyen ilyen hülye 12 évesen!
2017. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
27 te vagy a legjobb :D
2017. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

én 16 vagyok és én is elrontottam a kutyám. Nagyon nehéz vele. Én is gondolkodtam rajta hogy pl. eladom és veszek másikat de

1. a szívem megszakadna ha oda kéne adnom bárkinek a kutyát

2. mi a garancia arra hogy a következő kutyát nem rontom el.


Inkább rágyúrtam a nevelésre és láss csodát fejlődünk és már bánom hogy korábban az eladásnak csak a gondolata is megfordult a fejemben. Először nevelni kéne megpróbálni... nem rögtön a "könnyebb" megoldást választani...

2017. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy máltainak akkor sem lesz jó kinn, ha megnevelik.

Keress neki új gazdát. Kis kozmetika után egy habos kiskutyának hamar lesz új gazdája. Majd az megneveli.

2017. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Eladni nem tudod, maximum ajándékozni, és akkor is nagyon meg kell nézni, hogy kinek, hogy ott már normális élete legyen.

Magyar vizslát ne akarj, mert:

1. A vizslát sem szabad kint tartani

2. Sokkal-sokkal nehezebb a nevelése, mint egy máltainak. Ha ez megy, akkor a vizsla még kevésbé fog. Sokkal több időt és energiát is igényel a vizsla.

3. Olyan nincs, hogy egy 4 éves kutya végérvényesen el van rontva. Mindig lehet változtatni. Kutyaiskola segítene. De ha továbbra is udvaron tartjátok, akkor tényleg keress inkább megfelelő gazdát számára, és ne tartsatok több kutyát.

Ha mindenképpen lesz kutya, akkor valami kintre való legyen, pl. egy közepes méretű, vastag bundájú, nyugodt jellemű keverék menhelyről.

2017. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
*jav. Ha ez NEM megy, akkor a vizsla még kevésbé fog.
2017. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Inkább az a gond h nincs idom ra sajnalom mert nem o tehet rola itt a 8.osztaly koliba is megyek es haaaz igen hetvegenkent fogok hazajarni a szuleim nem biztos h gondoskodni fognak rola rendesen szeretik meg minden de o olyan mint egy gyerek artatlan a lelke
2017. márc. 12. 21:05
 38/38 anonim ***** válasza:
55%
Hanyok toled,meg a csaladodtol is,te kis gyoker majom! Undorito!
2017. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!