Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 honapos es meg mindig...

8 honapos es meg mindig harap. Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

Csak engem harap, pedig en vagyok a gazdaja , tudom h nem nez annak.

Mit csinaljak?

Nem akarom megverni, de.a szora oda sem figyel.


2017. márc. 12. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elviszed kutysuliba, ahol megtanítják többek közt azt is, h te vagy a "falkavezér".
2017. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem megverni kell, hanem megnevelni és letiltani a harapásról. A megveréstől vagy félni fog, vagy fel fog pörögni és mégjobban harapni fog.
2017. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hogy tiltsam?
2017. márc. 12. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Így játszik, vagy miért harap?
2017. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jatszik, de nagyon durvan ha olyanja van.

Erosen megszoritja a kezemet es amikor nincs rajtam zokni akkor a labujjaimat is.

Jatekbol csinalja, de nekem ez nem az.

2017. márc. 12. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Például elzavarod magadtól, de úgy, hogy azt vegye komolyan. Vagy ahogy durvul elzárod magadtól 20-30 percre vagy amíg le nem nyugszik. Vagy a rászólás mellé megfogod a grabancánál, torkánál a bőrt, úgy, hogy neki azért elég kellemetlen legyen és csak higgadtan, nyugodtan tartod addig, amíg abba nem hagyja a hisztit, vergődést, harapdálást és le nem higgad. Bármilyen módszer jó, amivel eléred, hogy egy nyugodtabb, normálisabb állapotba kerüljön, és majd akkor te kezdj el vele játszani valamilyen játékkal.
2017. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!