Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhely vagy tenyésztő?

Menhely vagy tenyésztő?

Figyelt kérdés

Egyelőre még elméleti kérdés, majd a mostani kutyám után lenne aktuális , ami remélem még sokára lesz ,de ma ez valahogy eszembe jutott és azóta nem hagy nyugodni. Na ugye most van egy szapis törpe schnauzer (mix) kutyunk. Tudom, hogy rossz dolgot tettünk, de akkor még tudatlanok voltunk ilyen téren. Viszont én beleszerettem ebbe a fajtába. Imádom a t. snacikat, a jellemüket, a küllemüket. Viszont a keverék kutyikért is oda vagyok. És nagyon elkeserít látni őket, ahogy gazdi nélkül szenvednek. Viszont a snacik iránti imádatom megingathatatlan.

Tehát tényleg olyan rossz ember vagyok, ha egy (igazi, rendes) tenyésztőtől veszek egy TK-s kiskutyát ahelyett, hogy megmentenék egyet a menhelyről?


2017. márc. 12. 21:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
78%
Úgy értettem,ha pl sportolni szeretne vele, akkor Border Colliet vesz, ha vadászni Vizslát stb. Ha komoly céljai vannak vele. De ha csak egy házi kedvencet szeretne, akkor menhelyről vegyen, így megment egy életet. De a menhelyi kutyával is tud sportolni, nem azt mondom hogy nem, de vannak fajták amik bizonyos dologra lettek tenyésztve.
2017. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!