Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldjátok meg a kutyaürülé...

Hogy oldjátok meg a kutyaürülék problémat?

Figyelt kérdés
Akik kertes hàzban laknak hogy oldjàtok meg, hogy ne legyen mindenhol a kutyapiszok? Ès nem arra gondolok hogy "összeszedem", mert mi van ha 1-2 kimarad..Gyerekek es robot fünyirò miatt keresek megoldàst.
2017. márc. 12. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kerttisztaságra kell nevelni a kutyát habár ehhez napi 2-3x kell kivinni. Viszont megtanítható rá hogy a kertben ne végezze a dolgát. a legtöbb kutya gyorsan megtanulja ezt mert szívesebben piszkít a területén kívül.
2017. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Reggel-este fél óra-óra séta, játék, szaladgálás kerten kívül, és akkor a közterületről szeded fel :)
2017. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekünk egy 5 méteres körön belűl sikerül mindig vagy esti nagy sétánál.
2017. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, ha kiviszed napi szinten sétálni a kutyát, akkor kerttiszta lesz. Nekünk elég pici a kertünk, szóval én mindig viszem reggel is, és este 2x. Sose végzi a dolgát a kertbe csak ha valamiért nagyon nem bírja tartani. Az előző ház, ahol laktunk ott hatalmas kert volt, akkoriban még nem vittem minden nap sétálni, de mindig amikor hazaértem körbeszaladtam és felszedtem azt az 1-2 kakát, nem volt nehéz megtalálni se, mert volt pár kedvenc helye. Más megoldás nem nagyon van.
2017. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!